web analytics

הורוסקופ לילדים

הורוסקופ לילדיםאם הייתם יודעים יותר פרטים על הילדים שלכם, אולי הייתם יכולים להסתדר יותר טוב איתם, להבין אותם יותר, לעבור יותר בקלות על ההתפרצויות או השתוללות שלהם. אסטרולוגיה לילדים מציע מידע מעניין על כול ילד, לפי המזל שבו הוא נולד. יותר מידע יכול לעזור לכם לפטור בעיות נפוצות שמציקות לכם מאד. כול הורה רוצה להיות ביחס טוב עם הבת או הבן שלו אך לא כול הורה גם מצליח. ישנם משברים שלא נשכחים כי ברגע מסוים ההורים לא ידעו לנהל היטב את היחס עם ילדיהם והעדיפו את הדרך הקלה כמו עונשים, צרחות, אפילו מכות. מאד חשוב להכיר את הילד, רק אז אפשר לקחת החלטות נכונות כדי לא לפגוע בו. כדאי מאד לקרוא את הורוסקופ לילדים. מידע נוסף יכול תמיד לעזור.  

הילדים בני מזל טלה
על פי אסטרולוגיה לילדים, הילדים בני מזל טלה מאד נלהבים ולא מפחדים לקחת סיכונים. עם ילד כזה אתם לא תשתעממו אף רגע. הם לא יציבים מבחינת נפשית, יכולים לעבור בקלות משמחה לבכי, ללא סיבה מוצדקת. הורוסקופ לילדים ממליץ על חוגי ספורט, במיוחד תחרותי. ללא השגחה, הילדים בני מזל טלה יעלו על הגג ויקפצו. הם עקשניים ומחפשים תמיד אתגרים חדשים.

הילדים בני מזל שור
הילדים בני מזל שור מקפידים על כול דבר, הם פרקטיים ומסודרים. הם עושים תוכניות לעתיד, אוהבים משחקים וכול מה שמעשי. הם אוהבים להרוויח כסף והם מוכנים לעשות כול מאמץ עבור זה. הם אמינים, אוהבים לעזור לאימא בעבודות בית. הם אוהבים בגדים ויודעים להעריך אוכל טעים. הילדים בני מזל שור יכולים להיות שתלטניים ועקשניים ולא כדאי להלחיץ אותם.  
אותם ללא רחמים.

הילדים בני מזל תאומים
הילדים אלה מאד נחמדים. הורוסקופ לילדים טוען שהם מאד חכמים, הם אוהבים ללמוד, קל להם להתבטא ולכתוב. תנו להם ספרים ומחשב והם לא ישתעממו אף פעם. הילדים בני מזל תאומים מצחיקים, יש לכם כשרון משחק, אוהבים לעשות פרצופים, יודעים לשוחח על כול נושא וגם יכולים למכור כול דבר. אם משעמם להם, הם יכולים להציק וגם לעצבן. לכן, מומלץ להעסיק יותר כמה שיותר.
 
הילדים בני מזל סרטן
בכול ילד בן מזל סרטן מסתתרת נפש גדולה. הם רגישים, יביאו הביתה את הילדים המסכנים של השכונה ובעלי חיים נטושים כדי לתת להם לאכול. הם אינטואיטיביים ויש להם דמיון עשיר. אסטרולוגיה לילדים מספרת שאיכפת להם מאד מכול האסונות שבעולם ושהם אוהבים מאד את משפתחיהם. בבית את מארגנים פינה משלהם. הם שומרים על כול הצעצועים. הרבה עשירי העולם הם בני מזל סרטן.  

הילדים בני מזל אריה
הילדים בני מזל אריה אוהבים לקבל טיפול של מלך. אם ההורים יכבדו אותם, הם יהיו ישרים, חמים ובהמשך יתמכו במשפחה. מומלץ להתייעץ איתם לפני כול החלטה חשובה, כמו מעבר מקום מגורים. הם אוהבים לקבל מחמאות, להוביל, לקחת יוזמה במשחקים. בדרך כלל הם מצליחים בכול מה שהם עושים. הם חושבים שתמיד צודקים ולא כדאי להגיע איתם לוויכוחים. הורוסקופ לילדים צופה לאגוצנטרית שיכול להפריע לאחים או אחיות שלהם.
 
הילדים בני מזל בתולה
הילדים בני מזל בתולה הם הפרפקציוניסטים של גלגל המזלות. הם טובים מאד בלארגן משחקים, שעורי בית, את החדר שלהם. הם לא מפספסים פרטים, אך לפעמים יש להם התנהגות קיצונית שיכולה להפריע. הם דואגים לאחים הקטנים או לחיות מחמד שבבית. אך הם יכולים להיות מאד ביקורתיים או אנליטיים. ההורים חייבים לדאוג למה שהם עושים או אומרים מול הילדים האלה.

הילדים בני מזל מאזניים
הורוסקופ לילדים מתאר את הקטנים בני מזל מאזניים כמתלבטים ודיפלומאטיים. ההורים צריכים ללמד אותם לקחת את ההחלטות הנכונות  הם מנומסים וכריזמטיים, ידידותיים מאד, אוהבים חברה ומשתפים פעולה. הם אוהבים אמנויות. יש להם נטייה להתבטל ולכם להורים יש תפקיד חשוב, לא לתת להם להעביר את הזמן מול טלוויזיה או משחקי מחשב. בדרך כלל הם ילדים כפיים, שקל לגדל.

הילדים בני מזל עקרב
על פי אסטרולוגיה לילדים, הילדים בני מזל עקרב הם בלשים קטנים. אם הם יגלו לכם סוד, זה אומר שהם וויתרו על נכס יקר לליבם ואתם צריכים להיות שמחים. הם הכי נמרצים מכול גלגל המזלות. הם אוהבים משחקי פאזל וספרי פנטזיה. הילדים בני מזל עקרב נלהבים ורגישים, חזקים. הם מתרפאים מהר, סובלים בשקט את הכאבים הפיזיים. אך הם לא סולחים מהר לאנשים שפוגעים בהם.    

הילדים בני מזל קשת
הילדים בני מזל קשת הם הספורטאים של גלגל המזלות. הם אוהבים לשחק, לבלות, לבקר במקומות חדשים. הם מאד פעילים, גופני ואינטלקטואלי. הם אוהבים ללמוד, במיוחד פילוסופיה ותנ"ך. יש להם דעות משלהם והם מוכחים להתווכח עבורם. אסטרולוגיה לילדים ממליצה להורים לעשות מאמצים ולקחת אותם לחו"ל, לחשוף מקומות חדשים ומעניינים. הם נדיבים וידידותיים, אוהבים את החיים ואת האנשים.
 
הילדים בני מזל גדי
אסטרולוגיה לילדים טוענת שהילדים בני מזל גדי הכי רציניים מכול גלגל המזלות. הם מתבגרים מהר. שעורי בית העבודות שונות נראות להם יותר מעניינים מאשר משחקים או בילוים עם החברים. הם שאפתניים, פרקטיים ואוהבים לעבוד. הם מאורגנים היטב, לא צריך לדחות אותם להכין שעורים או להתכונן למבחנים. עוד מגיל צעיר, הם יודעים ומעריכים את הערך של הכסף. הילדים בני מזל גדי אוהבים שגרה, מסורות.

הילדים בני מזל דלי
הילדים בני מזל דלי יכולים להראות מוזרים למי שלא מכיר אותם היטב. אולי בגלל סוג תלבושת, התנהגות, תחביבים. הם מוכשרים ויצירתיים. הורוסקופ לילדים טוען שהם זקוקים ליותר חופש מאשר שאר הילדים בני מזלות אחרות מגלגל המזלות. הם דרמטיים וספונטאניים, המחשב יכול להעסיק ותם שעות שלמות. הם אכפתיים, חושבים ברמה גלובאלית וחולמים לתרום לאנושות. הם ידידותיים אך מוותרים מהר על החברים שלא מעניינים אותם.

הילדים בני מזל דגים
אסטרולוגיה לילדים מתארת אותם כילדים הכי רגישים ואינטואיטיביים מכול גלגל המזלות. הם מאד יצירתיים ומסוגלים לייצר עבורם עולם דמיוני מושלם. הילדים בני מזל דגים מפחדים מרעשים, ממפלצות שמתחת למיטה. ההורים צריכים ללמד אותם להתגבר על פחדים ולקחת סיכונים. הם אוהבים לעזור ומוותרים בקלות לטובת אחרים. מומלץ ללמד אותם להיות מציאותיים ולדאוג יותר לעצמם. אחר, אחרים ינצלו אותם ללא רחמים.
מידע נוסף בתחום אסטרולוגיה, הורוסקופ וגלגל המזלות שיכול לעניין אותך

תחזית נומרולוגית לשנת 2015
Numerology Your Personal Year 2015בנוסף להורוסוקפ שנתי קיימת תחזית נומרולוגית לשנת 2015 שיכולה לעזור לנו להבין טוב יותר מה צפוי בשנה הקרובה מבחינה נומרולוגיה כאשר התוצאות מתייחסות ישיר לתאריך הלידה של כל אחד. נומרולוגיה או תורת המספרים

 

נבואות נוסטרדמוס לשנת 2015
2015 Nostradamus Propheciesנוסטרדמוס היה אסטרולוג ורופא צרפתי ממוצא יהודי שחי לפני בערך 500 שנה. הנביא המוכר והפופולארי בהיסטוריה, התפרסם עוד במשך חייו בזכות שיטות ריפוי פלא לא קונבנציונאליות ובזכות הנבואות כתבות כבתים בניסוח מעורפל אך

 

מפה אסטרולוגית
מפה אסטרולוגיתמי שלא מתמחה בתחום אסטרולוגיה או הורוסקופ יומי לא בטוח שמבין את המושג משמעותה של המפה האסטרולוגית. איך עורכים את המפה ומה משפיע על המזל שלנו? תאריך הלידה הוא אחד המרכיבים המשמעותיים אשר בזכותם