web analytics

ראשי / הורוסקופ צועני

הורוסקופ צועני

הורוסקופ צועניההורוסקופ צועני הוא מערכת לגילוי גורל ועתידות מאד ישנה. העם הצועני, עם נוודים מסורתי ואזוטרי, היה קשור תמיד למיסטיקה, אסטרולוגיה, קסמים, קריאה בכף יד, טארוט, מגידת עתידות, אמונות תפלות. לעם הצועני יש ידע ותרבות עתיקה מלאת מידע בתחום מיסטיקה, שנרכש מתרבויות שונות במשך מאת שנים של מסעים ברחבי העולם.

גלגל המזלות הצועני כולל 12 מזלות, כמו גלגל המזלות אירופאי. לכול מזל יש שם של סמל חשוב בתרבות המיסטית הצועני.
מידע נוסף על צוענים – לחץ כאן

 

 

מזל כוס

21 בינואר – 19 בפברואר
במיסטיקה צוענית הכוס הוא סמל של איחוד וגם של גמישות מפני שהנוזל לוקח את צורתו. הורוסקופ צועני מתאר את האנשים שנולדו במזל כוס כאנשים גמישים, אינטואיטיביים, בעלי יוזמה , נמרצים, שלא מוצאים בקלות שקט ושלווה נפשית. למרות שהם מצליחים להרוויח די טוב, הם לא מצליחים תמיד למצוא בן או בת זוג מתאים/ה.

מזל קפלה

20 בפברואר – 19 במרץ
עבור הצוענים, קפלה היא סמל של אמונה, נאמנות ואהבה ללא תנאים. מי שנולד במזל זה הוא רומנטי במיוחד, אוהב מכול ליבו, הוא תמים ולא מסוגל להבדיל בין טוב לרע. עבורו, כול האנשים טובים ולכן קל לעבוד עליו. הוא רגוע וסובלני, בעל יוזמה שיכול להצליח מבחינת כספית.  

מזל פגיון

21 במרץ – 20 באפריל
פגיון הוא סמל של כבוד, ניצחון, רצון להצליח. הורוסקופ צועני מתאר את מי שנולד במזל פגיון כאדם שאוהב תחרות, הצלחה, אך גם את הדרך אליהן. הוא אדם אימפולסיבי שמסוגל ללמוד לשלוט בעצמו. הוא שאפתני שמסתדר מצוין בתפקיד ניהולי. הוא לא יוותר אף פעם למטרה שחשבוה עבורו.

מזל כתר

21 באפריל – 20 במאי
הורוסקופ צועני מקשר את הכתר לעושר, זהב, כוח. מי שנולד במזל כתר הוא אדם שאובה נוחות וחיים טובים. הוא לא מוכן לעבוד עבור אחרים אלא רק באופן עצמאי. כאשר הוא אוהב, הוא נאמן ויציב. הוא מתמיד וחרוץ ולא מוותר אף פעם כאשר מדובר על משהו שהוא רוצה.   

מזל פמוט

21 במאי – 20 ביוני
באגדות הצועניות, הפמוט הוא מקור תאורה של אוהלים אך גם מראה את הדרך. זה סמל של אור, ידע ואמת, תקווה. בני מזל פמוט הם אנשים חכמים, מוערכים על ידי הקהילה, סקרנים, קומוניקאטיביים, שמתחברים מהר לאחרים. הם אהבים ללמוד ולהתקדם בחיים.

מזל גלגל

21 ביוני – 21 ביולי
מיסטיקה צוענית מקשרת את הגלגל לירח, תנועה, רגישות ולידה. בני מזל גלגל הם אנשים רגישים, אימפולסיביים, שיכולים להיפגע בקלות. הם רגועים וסבלנים, מתעצבנים רק להיטים רחוקות ובמקרים יוצאי דופן. ביחסי אהבה הם מאד שתלטנים.

מזל כוכב

22 ביולי – 22 באוגוסט
לכוכב הצועני יש שיש פסגות. הוא מסמל אה השמיים והארץ, מה שלמעלה וגם את מה שמתחתיו, ההצלחה והתפתחות עצמית. הורוסקופ צועני טוען שבני מזל כוכב פשוט זוהרים. הם אנשים אופטימיים, בעלי אישיות חזקה, די עקשניים, שיכולים להרשים את כול אחד.  

מזל פעמון

23 באוגוסט – 22 בספטמבר
לפי הורוסקופ צועני, בני מזל פעמון דומים מאד לבני מזל גדי מהורוסקופ אירופאי. הם אנשים רציניים, מאורגנים היטב, יש להם רצון ברזל. הם בוחרים תפקידים מרכזים בחברה. הם אנשים פרפקציוניסטים שיודעם לקחת אחראיות על הטעויות שלהם.

מזל מטבע

23 בספטמבר – 22 באוקטובר
הצוענים חושבים שלכול מטבע יש שני צדדים, שמסמלים עושר כספי ורוחני. ילידי מזל מטבע הם אנשים נחמדים, כריזמאטיים, כישרוניים. הם אוהבים לעזור ולכן יש להם הרבה חברים. הם אוהבים אמנויות וכול מה שיפה. עבורם, החיים הסנטימנטאליים חשובים ביותר.

מזל סכין

23 באוקטובר – 22 בנובמבר
בתרבות הצועני, הסכין מקושר לחיים ולמוות אך גם לבגרות וכוח. הורוסקופ צועני מתאר את יליד מזל סכין כאדם שחושב שאם יש לו לחם וסכין, הוא יכול לשרוד בכול מצב. יש לו אופי אימפולסיבי, הוא יכול להיות אפילו אלים והוא ישיג כבוד בכוחות עצמו בלבד. הוא טיפוס אנליטי שיכול להעריך מהר את כול מצב.  

מזל גרזן

22 בנובמבר – 21 בדצמבר
עבור הצוענים, הגרזן הוא סמל של חופש, ניצחון על מכשולים ומגבלות. על פי הורוסקופ צועני, בני מזל גרזן הם אנשים הרפתקנים שרוצים להיות חופשיים ואוהבים אתגרים. הם אמיצים, יש להם מחשבה מהירה ולוקחים מהר החלטות חשובות, בלי להתייעץ. הם אנשים גמישים שיכולים להסתגל לכול מצב.

מזל פרסה

22 בדצמבר – 20 בינואר
פרסה היא קמע מזל שמושך אנרגיה חיובית ומסמל הזדמנות ומזל בחיים. בתרבות הצוענית, פרסה מסמלת גם פרנסה, מאמצים, התמדה. ילידי מזל פרסה הם אנשים חרוצים ושאפתנים, מלאי רצון להצליח בחיים. עבורם, המשפחה הכי חשבוה כי מעניקה להם ביטחון ויציבות בחיים.


מידע נוסף בתחום אסטרולוגיה, הורוסקופ וגלגל המזלות שיכול לעניין אותך

גלגל המזלות
zodiacגלגל המזלות הוא סיווג של 12 המזלות לפי המתבסס על פילוסופיה יוונית העתיקה. הם חשבו שהעולם מתבסס על ארבע אלמנטים עיקריים: אוויר, אש, מים, אדמה. לפי זה, הם חילקו את ה-12 המזלות הנכללות בגלגל המזלות

 

הורוסקופ 2014 לפי תאריך לידה
Horoscope by Date of Birthאהבה חדשה? כסף? אולי מקום עבודה חדש? למרות שנותרו כמה חודשים טובים משנה הנוכחית מי שמעוניין לגלות מה האסטרולוגיה שנתית מצפה שיקרה בשנת 2014 לפי היום שבו נולד, יכול לקרוא להורוסקופ יומי

 

מזלות במיטה
מזלות במיטהמזלות במיטהקשה מאוד להפריד בין חיי היומיום לבין חיי המיטות שלנו, הרי בסופו של דבר איך שלא נסתכל על זה – למה שקורה בלילה יש השפעה ישירה למצב הרוח שלנו בהמשך היום. לכן אנשים רבים רוצים לדעת כיצד הם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

כדי להתחבר לפאנל אדמין חייב לכתוב את התוצאה הנכונה לחישוב מתמטי זה: *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>