web analytics
ראשי / מזלות לפי הקבלה

מזלות לפי הקבלה

kabalachהקבלה ומיסטיקה היהודית, נהנות מפופולאריות גוברת בשנים אחרונות, אולי בזכות סלבריטאים מהוליווד שעזבו את הדת שבה הם נולדו ועברו ללמודי הקבלה. דמות הכי בולטת היא הזמרת המפורסמת מדונה, אשר נמשכה לתורת המיסטיקה היהודית בשנות ה-90, כאשר הייתה בהריון. מדונה, נטלי פורטמן, סשה ברוך כהן, ג’ורג’ קלוני, הם חלק מהשחקנים במפורסמים שגם נמשכים להקבלה העתיקה היהודית.
התקופות של מזלות על פי הקבלה מתאימות לחודשים מלוח השנה העברי ודומות לתקופות של המזלות אירופיות. מי שמאמין בסמלי אסטרולוגיה ומיסטיקה יכול לגלות איך משפיע מזלו על האופי והתנהגות שלו, לפי פענוח מזלות לפי הקבלה.

 

הורוסקופ יומי מזל טלה

ניסן – מזל טלה

אנשים שנולדו במזל טלה הם אנשים חזקים, מלאי מרץ, בדרך כלל מאד בריאים, לפעמים עם נטייה לאלימות. הם אוהבים להמציא ולייצר, אוהבים הכול מה שחדש. הם מוכנים תמיד להלחם, מתחממים מהר ומייצרים התנגשויות בקלות . לפי תחזית אסטרולוגית העתיקה, הם מוכנים לעשות הכול כדי להיות ראשונים ולהשיג את המטרות תוך זמן קצר. מי שלא נמצאים בצד שלהם הופך לאויב ויכול לסבול בגלל זה, כי בעלי מזל ניסן לא סולחים בקלות.

מזל שוראייר – מזל שור

לפי סמלי אסטרולוגיה, בעלי מזל שור – אייר לפי הקבלה, מחפשים כל הזמן יציבות כלכלי ונפשי. מעדיפים לעבוד באופן עצמאי, מקימים עסקים ומשתדלים לשלוט בכסף ונכסים כמה שיותר. מה שעושה אותם מאושרים, זה עושר פיננסי, זה נותן להם ביטחון עצמי והרגשה של סיפוק מוחלט. הם מעדיפים להשקיע בנדל”ן, זה נחשב השקעה סולידית ומעשית. יכולים להיות קנאים ושתלטניים. הם יכולים לשמוח אם בבוקר קוראים הורוסקופ יומי שאומר שצפויה זכייה בכסף אך למעשה, קיים סיכון רציני להפסיד כסף בגלל אובססיה זה.

מזל תאומים

סיוון – מזל תאומים

מי שנולד במזל זה מעוניין ללמוד, לדעת כמה שיותר, הוא “רעב” למידע מכל סוג. לפעמים, הידע שלו יכול להיות רק שטחי כי בעל מזל סיוון לא תמיד מעוניינים לבסס את הידע, אלא רק מחפש אינפורמציה בכל תחום. יש לו הרבה שאלות, הוא גולש באי ודאות. לכן, כדי למצוא את הדרך המתאימה בחיים, סיוון זקוקים למנחה, למישהו אמין שיכול להדריך אותו. הוא מוכן ללמוד ולקבל ללא ספק בתנאי שיש מישהו  שאפשר לסמוך עליו אשר יכול ללמד אותו.

מזל סרטן

תמוז – מזל סרטן

על פי הקבלה, מי שנולד במזל זה זקוק לאהבה יותר מכול בעלי מזלות אחרים. לעיתים קרובות יש לו הרגשה שחסר לו משהו בחיים, וזה יכול לגרום לדיכאון או אי נוחות. התרופה היא אהבה שתמוז מוכן לתת לאחרים, רק שתהיה לו הזדמנות. מצד שני, בעל מזל תמוז מאד רגיש ויכול להיפגע בקלות. הוא חייב להתאמץ כדי לשכוח את העבר ולהסתגל לתנאים הנוכחים. ולמצאו אנשים שמעריכים אותו כמו שהוא.

מזל אריהאב – מזל אריה

על פי סמלי אסטרולוגיה ושל הקבלה, מי שנולד במזל אריה בולט בגלל אישיות יוצא דופן שלו. זה יכול להיות במובן חיובי אך גם שלילי. הוא יכולים להיות מנהיג מצוין, חזק, מודע, שיכול לתרום הרבה. אך יכול להיות גם אנוכי, שתלטני, אכזרי. מזל אב חייב ללמוד לשלוט על עצמו, לבנות אגו תקין ומתאים למציאות. הוא חייב לשלוט ברגשות, אחר יכולים בקלות להתדרדר. לקרוא הורוסקופ יומי יכול לעזור למנוע מצבים לא נעימים שצפויים להופיע, לפי סמלי הכוכבים.

מזל בתולה

אלול – מזל בתולה

לפי חוכמת הקבלה, מי שנולד במזל זה מאד מעשי ומוכן לתמוך ולעזור לאחרים. בעל מזל אלול זקוק לביטחון פיננסי אך הוא גם מעוניין מאד לתרום לחברה. יש לו חוש בקרה יוצא דופן, ולפעמים מתנהג כמו מנהלי חשבונות אמיתיים, יודע להעריך את היתרונות והחסרונות של כל דבר בחיים ומחליט בהתאם. לכן, אין לו סנטימנטים ויכול לקחת החלטות שפוגעים בקרובים. לבדוק מידי פעם הורוסקופ שבועי יכול לעזור למי שמאמין בסמלי הכוכבים, כי זה יכול למנוע החלטות שגויות.

מזל מאזנייםתשרי – מזל מאזניים

לבעל מזל תשרי יש נטייה להסכים בקלות לכול דבר, רק כדי לא להסתכסך עם האנשים שבסביבה. הוא מאד חברותי, רוצה להיות מקובל ולכן הוא מוכן להתפשר. מידי פעם הוא מסוגל להגיד “לא”, אך זה קורה רק כאשר הוא כבר לא יכול לסבול את המצב. מזל תשרי צריך ללמוד להגיד “לא” באופן מכובד, בלי לפגוע. לפי תחזית אסטרולוגית של חכמי קבלה, מי שנולדו בחודש תשרי אוהב את הכסף ומאד מוכשר בעסקים. אך מומלץ לו גם לתת, לעשות תרומות, להתנדב לטובת החברה כדי לא להגיע מכור לרווחים.

zodiac_scorpio

מרחשוון – מזל עקרב

בעל מזל עקרב רגיש מאד ויכול אפילו להיות לא מציאותי כאשר מדובר על הסנטימנטים שלו. מזל מרחשוון יכול לפעול ללא הגיון ומחשבה, לקחת החלטות אינסטינקטיביות בלבד. מצב רוח שלו יכול להגיע מהר מקצה לקצה. בשבילו, לא קיימים גוונים אלא רק שחור או לבן. מי שלא חבר שלו, יכול להיות רק אויב. העולם מחולק לטוב ורע, אין אמצע. מומלץ לבדוק את הורוסקופ יומי  באופן סדיר כדי לראות אם לא צפויים אירועים שיכולים לגרום לו נזקים בגלל האופי קיצוני שלו. כי ביכולתו ללמוד, אם הוא רוצה, להתמודד עם כל מכשול.

מזל קשתכסלו – מזל קשת

לפי הקבלה, מזל כסלו מאד אופטימי. יש לו נטייה להגזים ואוהב להמר. בדרך כלל הוא פילוסוף מלידה, יכול להיות מורה או מחנך מצוין. הוא מאד חברותי וקל לו לתקשר. בעלי מזל כסלו אוהבים לנסוע, לחקור את התנהגות האדם, לנסות. כסלו אוהב להרגיש חופשי ורוצה לבנות פינה פרטית משלו שבה אף אחד לא יפריע. הוא יכולים להיות חבר טוב, או שותף נאמן בתנאי שהפרטיות שלו לא נפגעת. על פי הקבלה, יש לו סמלי אסטרולוגיה שמצפים לאושר בתנאי שאף אחד לא מנסה להגביל את החופש שהוא זקוק.

מזל גדיטבת – מזל גדי

למי שנולד במזל טבת יש קשר חזק עם העולם המעשי. הוא זקוק לביטחון ויציבות פיננסי יותר מכל מזל אחר. טבת סומך רק על מה שהוא יכול להרגיש, לראות, לשמוע, לגעת בעצמו. חמשת החושים הם החשובים ביותר בשבילו, למעשה הם קובעים בחיים. על פי חוכמת הקבלה, לטבת קשה מאד לראות מעבר למראית עין. למרות שגדי – טבת הוא סמל אדמה חזק, יש לו השפעות של סמל מים, מה שגורם לו להיות חבר נאמן ותומך כל החיים.

מזל דלישבט – מזל דלי

בעל מזל שבט נמצא רוב הזמן בקונפליקטים פנימיים. הוא לא לוקח החלטות בקלות ויש לו תמיד שאלות לגבי האישיות או זהות שלו. שבט נלחם תמיד כדי לעבור על מחסומים, גבולות מכל סוג, להתפתח כמה שיותר. שבט רוצה להגיע לפסגה אך כאשר הוא שם, הוא מוצא לעצמו מטרה אחרת, יותר אתגרתי. כדאי לו מאד לקרוא מידי פעם את הורוסקופ יומי אשר יכול לספק לו אינפורמציה שימושית על מה שצפוי לו באותו יום. כי לפעמים הוא יכול להתעייף מהמאמצים.

מזל דגים

אדר – מזל דגים

לפי סמלי אסטרולוגיה של הקבלה, אדר מאד מוכשר בלתקשר עם אחרים, ליצור קשר מנטאלי ולהרגיש את התחושות של האנשים מסביבתו. הוא יכול לנבא את העתיד. הסמל גרפי של המזל מתואר כשני דגים אשר שוחים לכיוונים שונים, מה שמשקף את האופי דואלי של המזל. בעלי מזל  אדר יכולים להיות מנהיגים מוצלחים ובולטים בתחומם, כמו אינשטיין- בעל מזל אדר, או ללכת לאבוד בחיים שגרתיים, להיות כפופים ותלויים כל החיים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה