web analytics
ראשי / הורוסקופ אפריקאי

הורוסקופ אפריקאי

הורוסקופ אפריקאיההורוסקופ האפריקאי פחות מוכר אך הוא אחד מההורוסקופים העתיקים בעולם, שבו מסתתרים הרבה סודות. אסטרולוגיה אפריקאית מספרת על 12 מזלות, כול אחד מהם בשם שמתאר דמות או פריט בעל חשיבות רבה בחיים של האפריקנים העתיקים וגם מודרניים. אם אתם סקרנים לדעת איזה מזל יש לכם לפי הורוסקופ אפריקאי, אתם יכולים לקרוא את זה כאן באתר.

מזל באובב
( 4 בינואר – 3 בפברואר )
באובב הוא סוג של עץ מאד נפוץ באפריקה. מזל זה הוא סמל אוויר מקושר לשמש ואור. מי שנולד במזל זה משקף כוח, יש לו אופי עוגן, מעריך כנות ואמינות. הוא מאמין באנשים ויודע איך לזכות באמונם. הוא יכול להצליח בעסקים, במשפחה הוא המוביל. אך הוא לא גמיש, שינויים פתאומיים יכולים לבלבל אותו. החודשים הטובים הם ינואר ומאי ויום מזל הוא יום חמישי.
 
מזל אימא
( 4 בפברואר – 5 במרץ )
לפי הורוסקופ אפריקאי, זה מזל של אהבה ואימהות. ילידי מזל זה אוהבים לדאוג ולתמוך באנשים הקרובים. הם ביישנים אך כשאר מדובר על משפחתם הם הופכים לאריות. הם יודעים להסתדר בכול מצב, בקלות מוצאים פתרון לכול בעיה. מי שנולד במזל זה לא משקף סנטימנטים, הוא די סתגרני, לא אוהב לדבר על עצמו. החודשים הטובים הם פברואר ויוני ויום המזל הוא יום רביעי.

מזל המשפחה
( 6 במרץ – 4 באפריל )
זה סמל אדמה, שתורם עמון לילידי מזה זה. על פי הורוסקופ אפריקאי, הילידים מעורבים בחיים החברתיים, נלחמים עבור זכויות האדם, נגד מלחמות או ציד לווייתנים. עבורם, העולם הוא משפחה אחת גדולה שצריך לדאוג לה. לפעמים, הם מאד עקשניים ולא מוותרים על דעתם. החודשים הטובים עבורם הם מרץ ויוני ויום המזל הוא יום שלישי.

מזל המתנה
( 5 באפריל – 4 במאי )
על פי הורוסקופ אפריקאי, זה סמל אדמה. מי שנולד במזל זה אמיץ, מלא אנרגיה חיובית, ידידותי מאד. עבורם, לא קיימת מטרה שלא ניתן להשיג. הם אוהבים פארקים שעשועים וספורט קבוצתי. יש להם קצב חיים מהיר,  ללא מנוחה. לפעמים, ההתלהבות שלהם יכולה לעייף את אחרים  החודשים הטובים הם אפריל ואוגוסט ויולי יום המזל הוא יום שבת.

מזל השוק
( 5 במאי – 4 ביוני )
זה סימן אש שמסמל מקום צפוף באנשים, שבו יש מזון בשפע. האנשים שנולדו במזל זה הם אנשים נדיבים, אופטימיים, שמחים, אך יש להם נטייה לדאוג יותר מאשר צריך. הורוסקופ אפריקאי ממליץ ללמוד לראות את החצי הכוס המלאה ולהאמין באנשים. החודשים הטובים הם מאי וספטמבר ויום המזל הוא יום ראשון.
 
מזל אב קדמון
( 5 ביוני – 4 ביולי )
הורוסקופ אפריקאי טוען שזה המזל החוכמה. מי שנולד במזל זה מתבגר מהר, עוד בגיל צעיר. הוא מסוגל לעבור על כול מכשול ולהשיג בקלות את המטרות. יש לו כשרון מנהיגות ולכן האנשים מקשיבים לו והולכים אחריו. לפעמים הוא יכול להראות קר ולהתעלם מחולשות של אחרים. החודשים הכי טובים של שנה הם יוני ואוקטובר ויום המזל הוא יום שני.

מזל השופט
( 5 ביולי – 4 באוגוסט )
ילידי מזל השופט אוהבים לקורא וללמוד, במיוחד בתחום הפסיכולוגיה, אך גם מתעניינים במדעים נסתרים כמו אסטרולוגיה או הורוסקופ אפריקאי. הם אוהבים גם לפתור תעלומות, במיוחד שקשורות לטבע האדם. יש להם כשרון להסתגל מהר לכול מצב. לפעמים הם יכולים לחשוד ללא סיבה. החודשים הכי טובים של השנה הם יולי ונובמבר ויום המזל הוא יום שלישי.

 
מזל אגוז קולה
( 5 באוגוסט – 4 בספטמבר )
מי שנולד במזל זה הוא שמח, אופטימי, מלא מרץ, חושב חיובי, אוהב את החיים. האופטימיות שלו מדבק. הוא ניראה כאילו שום דבר לא משפיע עליו. הוא סולח מהר, הוא אינטואיטיבי וקל לו להסתדר עם כול אחד. הוא שונא שיגרה ויש לו נטייה לעשות הרבה שינויים במהלך חיו, בתקווה שימצא אתגרים חדשים. החודשים הכי טובים הם אוגוסט ודצמבר ויום המזל הוא יום רביעי.
 
מזל הנוסע
( 5 בספטמבר – 4 באוקטובר )
הורוסקופ אפריקאי מתאר את היליד מזל הנוסע כאדם של ניגודים, שאוהב ללכת קדימה אך גם לעצור מידי פעם. ביחסים הרומנטיים הוא לא תמיד יציב. יש לו תגובות אימפולסיביות ונטייה לברוח מאחראיות. הוא לא מוכן לקחת סיכונים ולכן יש מצב שיפספס הזדמנויות חשובות בחיים. החודשים הטובים במיוחד הם ספטמבר וינואר ויום המזל הוא יום חמישי.

מזל החכם
( 5 באוקטובר – 4 בנובמבר )
הוא בן אדם רגוע, ישר, יציב. הוא אוהב לתכנן, לעבוד באופן מתמיד, דואג לאחרים. הוא מסתגל בקלות לכול מצב. מבחינת אמוציונאלית הוא די רגיש, מה שיכול לבלבל את האנשים הקרובים עליו, שלא תמיד מבינים אותו. יש לו אינסטינקטים חזקים שמלמדים אותו על מי הוא יכול לסמוך. החודשים הטובים הם אוקטובר ופברואר ויום המזל הוא יום שישי.
 
מזל הילד העולם
( 5 בנובמבר – 3 בדצמבר )
הורוסקופ אפריקאי מתאר את יליד מזל זה כאדם חם, נדיב, רגוע. הוא מאד ידידותי, מתחבר מהר לכול אחד, יודע לטפל בהתנגדויות. הוא יודע לשכנע את האנשים כדי לשתף פעולה ושום מכשול לא עוצר אותו בדרך להצלחה. לפעמים הוא לא גמיש ולא מוותר לאף אחד. החודשים הטובים של השנה הם נובמבר ומרץ ויום המזל הוא יום שבת.

מזל השפע
( 4 בדצמבר – 3 בינואר )
הילידי מזל השפע הם הכי מוצלחים לפי הורוסקופ אפריקאי. הם בעלי מזל יוצא דופן, שנהנים מאהבה, עושר והצלחה חברתית. הם משיגים בקלות את כול מה שהם רוצים בחיים, בלי מאמצים. אך הם חושבים רק על עצמם ולכן האנשים לא ממש מעריכים אותם. מומלץ לבחור היטב את החברים. החודשים הכי טובים הם דצמבר ואפריל ויום המזל הוא יום שלישי.

[google1][facebook_like_button]


מידע נוסף בתחום אסטרולוגיה, הורוסקופ וגלגל המזלות שיכול לעניין אותך

גלגל המזלות
גלגל המזלותגלגל המזלות הוא סיווג של 12 המזלות המתבסס על פילוסופיה יוונית העתיקה. הם חשבו שהעולם מתבסס על ארבע אלמנטים עיקריים: אוויר, אש, מים, אדמה. לפי זה, הם חילקו את ה-12 המזלות הנכללות בגלגל המזלות ...

 

הורוסקופ אהבה 2015
Love Horoscope 2015מי שמאמין בהשפעת הכוכבים ואסטרולוגיה יכול לקרוא כאן באתר גם הורוסקופ אהבה לשנת 2015 עבור כול המזלות מגלגל המזלות אירופאי. בדרך כלל יש סימנים טובים ואופטימיים עבור בני כול המזלות. כבר לא נותר הרבה זמן משנת

 

מזלות לפי הקבלה
kabalachהאם יש קשר בין קבלה לגלגל המזלות? התקופות של מזלות על פי הקבלה מתאימות לחודשים מלוח השנה העברי ודומות לתקופות של המזלות. מי שרוצה לדעת יותר על אסטרולוגיה ועל הורוסקופ יכול לגלות איך משפיע מזלו על האופי והתנהגות שלו, לפי פענוח מזלות של הקבלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *