web analytics
ראשי / הורוסקופ – האם מדובר על גורל?

הורוסקופ – האם מדובר על גורל?


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 7,623 גולשים

 

fate_horoscopeמתברר שבזמן האחרון יותר ויותר אנשים מתעניינים בתחומים של אסטרולוגיה. המון אנשים התרגלו לקרוא הורוסקופ יומי כדי לראות איך יעבור להם היום והדבר הפך להיות פעולה שגרתית לחלוטין. כמעט כולם מחפשים בבוקר באינטרנט או בעיתונות את התחזית שתתאים למזל שלהם, כדי לדעת מה צפוי להם במקום העבודה, בחיים הרומנטיים או מבחינת הבריאות או בעסקים. הגורל שלנו כתוב בכוכבים? אסטרולוגיה יכולה להציג הוכחות ברורות והמלצות לגבי ההצלחה בחיים? אף אחד לא יכול להגיד בועדות, חוץ מאסטרולוגים, אשר טוענים שכן זה אפשרי. הורוסקופ אישי, מלא סמלים אזוטריים, שהוערך על ידי מומחה בתחום יכול להיות כלי שימושי להיכרות עצמית ידוע כבר אלפי שנה. אסטרולוגיה ( ביוונית אסטרון – כוכב, לוגוס – מדע )  היא האמונה שיש קשר בין הכוכבים הנראים בשמיים לבין המעשים והתכונות של בני אדם. אסטרולוגיה מנסה לחזות את העתיד לפי מיקומם של הגורמים המשפיעים מהשמיים.
בדרך כלל, רוב האנשים מאמינים שאסטרולוגיה יכולה לחזות את העתיד הקרוב או רחוק של בן אדם, בקיצור את הגורל. לכן, יתכן שהיא יכולה לתאר הרבה דברים קשורים ליחס בין אנשים וסביבתם, יכולה להציע המלצות לגבי תחומים החשובים בחיים ולפתוח דרכים חדשות להבנה ותקשורת בין אנשים.

מתי ואיפה התחילו בני אדם לשים לב שהשמש או הירח משפיעים על חייהם או על מאפיינים אחרים של החיים בכדור הארץ? תשובה אפשרית יכולה להיות כאשר הם שמו לב והבינו שהשמש הוא המקור לאור וחום והוא הבסיס של החיים בכדור הארץ, והירח גורם לגאות ושפל ומשפיעה גם על האיזון האמוציונלי של בני האדם. לאנשים היה תמיד צורך למצוא תשובות ולפענח סימנים קיימים בסביבתם, במיוחד כאשר לא היה להם טכנולוגיה ואינפורמציה מדעית שקיימת היום.
אסטרולוגיה התפתחה ביחד עם בני אדם, לפי הצרכים שלו. אסטרולוגיה התחילה לקבל יותר משמעות רק אחרי שהתגלו הכוכבי לכת אורנוס ( 1781) ונפטון ( 1846 ). אז התחילו האסטרולוגים לעקוב באופן מתמיד על  השפעת הכוכבים על התכונות והגורל של בני האדם. ההורוסקופ אישי נולד לפי האזורים גיאוגרפיים. היום רוב האנשים יודעים מה זה הורוסקופ אירופאי, סיני, ערבי, לפי קבלה, הודי ועוד.

הרבה חושבים שאסטרולוגיה רק פסיאודו מדע מפני שהיא עומדת רק על חלק מקריטריונים של מדעים מוכרים אחרים. אך מדענים מפורסמים כמו אינשטיין, קופלר או יונג היו בעצמם מעריצי אסטרולוגיה, למרות שבהתחלה לא האמינו בה. 


מידע נוסף בתחום אסטרולוגיה, הורוסקופ וגלגל המזלות שיכול לעניין אותך

תחזית נומרולוגית לשנת 2015
Numerology Your Personal Year 2015בנוסף להורוסוקפ שנתי קיימת תחזית נומרולוגית לשנת 2015 שיכולה לעזור לנו להבין טוב יותר מה צפוי בשנה הקרובה מבחינה נומרולוגיה כאשר התוצאות מתייחסות ישיר לתאריך הלידה של כל אחד. נומרולוגיה או תורת המספרים

 

נבואות נוסטרדמוס לשנת 2015
2015 Nostradamus Propheciesנוסטרדמוס היה אסטרולוג ורופא צרפתי ממוצא יהודי שחי לפני בערך 500 שנה. הנביא המוכר והפופולארי בהיסטוריה, התפרסם עוד במשך חייו בזכות שיטות ריפוי פלא לא קונבנציונאליות ובזכות הנבואות כתבות כבתים בניסוח מעורפל אך

 

מזלות במיטה
מזלות במיטהמזלות במיטהקשה מאוד להפריד בין חיי היומיום לבין חיי המיטות שלנו, הרי בסופו של דבר איך שלא נסתכל על זה – למה שקורה בלילה יש השפעה ישירה למצב הרוח שלנו בהמשך היום. לכן אנשים רבים רוצים לדעת כיצד הם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *