web analytics
ראשי / מזל גדי התאמת מזלות

מזל גדי התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 20,106 גולשים


מזל גדי: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל גדי:
שור, בתולה, דגים

בן מזל גדי מעריך במיוחד את התכונות שיש ליליד מזל שור. הוא נאמן, פראקטי, זהיר. לשניהם חשוב מאד לבנות משפחה ונשואים מאושרים. האמונה דו-צדדית חשובה לשניהם. שניהם מציאותיים ולא אוהבים שגרה. שני המזלות מתאימים גם מבחינת מינית, מזל שור יודע לשמור על שלווה בבית וגם לפנק כמו אף אחד את הבן זוגו, מזל גדי. מזל גדי יכול להצליח גם חד עם בן מזל בתולה. מזל בתולה לא ישאל אותו אף פעם למה הוא מתעכב בעבודה כי מי שנולד במזל בתולה קרייריסט בעצמו. ביחד הם יכולים להגיע להישגים יפים בחיים, כי יש להם אותם מטרות, אוהבים ביטחון כספי, נהנים מאותם דברים. יחד עם מזל עקרב, גדי יכול להיות מאושר, לבנות זוגיות יוצא דופן כי הוא יודע לבנות את הבסיס ומזל עקרב יודע לבנות את ההמשך, עם תשוקה ויציבות. מזל גדי ומזל דגים יכולים להיות שילוב מעניין כי מזל גדי נמצא עם הרגליים על הקרקע ומזל דגים מביא חלומות שיכולים להפוך למציאות יפה בעזרת המאמצים של שניהם.

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל טלה
בתחילת הקשר, כל אחד יכול לאהוב את השני בגלל התכונות שיש לשני וחסרות לו. יליד מזל טלה יכול לאהוב את השאפתנות ורצון להצליח של יליד מזל גדי. בן מזל גדי יכול לאהוב את הויטאליות ואת האופי חזק של בן מזל טלה. אך מהר מאד כול לאחד יכול להתעורר עם הרגשה לא טובה של כישלון. מפני שיליד מזל גדי מאד עסוק בקריירה, בן מזל טלה יכול להרגיש מבודד ושלא מקבל מספיק תשומת לב. בשבילו, החיים זה לא רק עבודה אלא יותר חברה ובילוים. בגלל זה יש סיכון למריבות אשר יכולות לארוס את הקשר.

מזל שור: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל שור
לפי תחזית אסטרולוגית, יש התאמה בין מזלות שור וגדי. יכול להיות שבהתחלה, בן מזל שור לא רואה כמה יליד מזל גדי חכם ושאפתן. אך הוא יראה ויעריך מאד את זה במהלך ההתפתחות הקשר. אם מבינים טוב מאד אחד את השני, את הרגשות, את הקשיים, לשניהם יש חוש הומור ולכן הם יכולים להרגיש מצוין ביחד. בני שני המזלות אוהבים יציבות בבית, להרגיש אהובים ובטוחים. כול אחד יודע להסתדר עם השני, לתת את כל התמיכה כדי שהקשר רומנטי ביניהם יצליח.

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל תאומים
על פי התאמת מזלות אסטרולוגית, אין סיכוי גדול שיליד מזל גדי אשר רציני ומתעסק הרבה מידי בקריירה שלו וזה על חשבון היחס הרומנטי, יהיה מאושר ביחד עם בן מזל תאומים. לבן מזל תאומים יכול להיות קשה להקשיב בסבלנות לכל הבעיות המקצועיות של יליד מזל גדי. בנוסף, בן מזל גדי קצת קמצן וחושב תמיד על הביטחון הפיננסי, מה יכול לשעמם את יליד מזל תאומים אשר מעוניין לצאת ולבלות. כדי להצליח ביחד, שני בני הזוג חייבים לעשות מאמצים רבים ולהתפשר.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל סרטן
ילידי מזל גדי ידועים כקרייריסטים ושאפתנים אשר מדגישים את רוב הזמן לעבודה ולפיתוח עצמי. מצד שני, בן מזל סרטן זקוק לתשומת לב מרבית ואם לא יקבל אותה הוא יהיה מאד עצוב. על פי אסטרולוגיה, יכול להיות שיליד מזל גדי לא ישים לב אפילו כי הוא עסוק בלתכנן את המטרות העתידיות בקריירה שלו. לכן, ליד בן מזל גדי, החיים לא יהיו פשוטים עבור בן מזל סרטן. רק אם הוא מוכן להתאמץ ולפתח בעצמו קריירה מוצלחת, ילידי שני המזלות יכולים להרגיש טוב ביחד.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל אריה
לבני מזל גדי ואריה יש אישיות שונה לחלוטין. יליד מזל אריה אוהב לוקסוס, להתפנק עם בגדים יקרים, רהיטים איכותיים וכול מה שהכי טוב בחיים, לא משנה כמה עולה. לבן מזל גדי לא חשוב מה הוא לובש, העיקר שיהיה נוח. הוא אוהב חיים פשוטים ולחסוך לעתיד בטוח. מכאן יכול להתפרץ חילופי דעות קשות כי מבחינת הכסף, ילידי שני המזלות לא מצליחים להגיע בקלות לקונסנזוס. בנוסף ,בן מזל אריה אופטימי במיוחד ויליד מזל גדי רואה רק לפעמים את החצי הכוס המלאה. במקרה הזה אין תאמה בין מזלות טובה אשר יכול להוביל לקשר רומנטי מוצלח.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל בתולה
אסטרולוגיה צופה שבגלל הרבה תכונות משותפות, האהבה מתחילת הקשר בין בני המזלות גדי ובתולה יכולה להפוך לקשר חזק ויציב לאורך זמן. כול אחד יכול להצליח מאד בקריירה כי השני יתמוך בו מכל הלב. כול אחד יודע כמה חשוב להתקדם בחיים ובמהלך הקשר יעזרו תמיד אחד לשני. ליליד מזל גדי יש נטייה לדיכאון ופסימיות אך הכושר להסתגל של יליד מזל בתולה יעזור לו להתגבר ולהמשיך להתאמץ. שניהם נאמנים, מעריכים אותם דברים, מחפשים יציבות כלכלי וביתי. בקיצור, יש ביניהם התאמת מזלות מושלמת.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל מאזניים
יליד מזל גדי מאד קפדני ומאורגן וזה יכול למשוך את בן מזל מאזניים במיוחד כשהוא נמצא אחרי שנים של הרפתקאות סוערות. בן מזל מאזניים יודע לארח, לייצר אווירה נוחה ושמח בבית, מה שמתאים ליליד גדי, עייף אחרי עבודה מאומצת. אך בן מזל מאזניים לא יכול להישאר לנצח בבית כדי לדאוג לצרכים של יליד מזל גדי עסוק בקריירה. הוא זקוק לתמריצים, לאנשים חדשים. אם הוא יצטרך להישאר בבית, הוא יכול לאבד את כל אינטרס בקשר רומנטי עם יליד מזל גדי. במקרה הזה, אין התאמת מזלות מספיק טובה כדי שהקשר יצליח.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל עקרב
על פי אסטרולוגיה אין התאמה בין מזלות טובה במקרה הזה. בן מזל גדי יכול להתאהב ממשהו שיש לו אופי פחות מורכב, כמו בן מזל עקרב. יליד מזל עקרב זקוק לשקט ושלווה בבית וזה יכול להסביר למה הוא נמשך בהתחלה ליליד מזל גדי. אך השאפתנות של בן מזל גדי יכול להפריע מאד לבן מזל עקרב. הוא לא יסכים אף פעם לשעות נוספות או לנסיעות ארוכות בענייני עבודה שיליד מזל גדי מעוניין לעשות כדי להתקדם. ומזה יכולים להתפרץ וויכוחים ללא סוף אשר בעצם הורסים את הקשר.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל קשת
יליד מזל קשת יכול להתרשם מאד מבן מזל גדי במיוחד בגלל השאפתנות שלו, מפני שגדי חסכני וחרוץ ויכול להביא יציבות פיננסית בבית המשותף. מצד שני, בן מזל גדי יאהב את האישיות שמחה ובלי דאגות של יליד מזל קשת. לידו, הוא יכול לשכוח מהלחצים במקום העבודה וליהנות יותר מהחיים. אך בהמשך, שניהם יבינו שבדיוק התכונות שבגלל התאהבו מפרידים בעצם ביניהם. הנטייה של בן מזל קשת לבזבז יעצבן את יליד מזל גדי אשר ימהר להגיב ולהאשים את בן זוגו שהוא לא לוקח את החיים ברצינות. המקרה הזה, אין התאמת מזלות טובה.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל גדי
עם אותם התכונות, קשה מאד לבני זוג שנולדו במזל גדי להסתדר ביחד, אפילו לתקופה קצרה. כל אחד לוקח את החיים ברצינות רבה, יש להם אותה נקודת מבט לגבי כסף וקריירה. בשביל כל אחד הכי חשוב להתקדם מבחינת מקצועי והוא יעשה את כול המאמצים כדי להשיג את זה. מבחינת הכסף לא צפויות בעיות כי כול אחד חושב על העתיד ומתכנן היטב כל הוצאה כספית. האישה תבין מהר שהיא וקריירה שלה נמצאות במקום השני וזה לא מתאים לה. לכל אחד יש נטייה לדיכאון והם לא מסוגלים לעזור לשני לצאת מזה, מה שירחיק אותם. קשר לא מומלץ.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל דלי
בתחילת הקשר, יכול להיות שהדיכאון של יליד מזל גדי יהיה אתגר אמיתי בשביל בן מזל דלי, אשר יעשה מאמצים רבים כדי להוציא אותו מההרגשה הלא טובה ולהחזיר לו את שימחת חיים. אך מהר מאד, יליד מזל דלי יכול לראות שהמאמצים שלו מיותרים כי מאד קשה לשנות את בן מזל גדי. יליד מזל דלי יחפש תמיד את הצד המעניין של מקום עבודה ויש לו נטייה להחליף אותו לעיתים קרובות. זה יכול להפריע מאד לבן מזל גדי, שמעוניין ביציבות פיננסית. אין התאמת מזלות ביניהם והסיכוי שהקשר רומנטי יצליח קטן מאד.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל גדי עם מזל דגים
על פי הורוסקופ יכול להיות שבן מזל דגים נמשך מיליד מזל גדי בגלל יכולת שלו לארגן היטב את חייו, בגלל השאפתנות שלו להשיג את מטרותיו. בן מזל גדי יכול להתאהב מבן מזל דגים בגלל האופי רגוע ושקט שלו. אך יליד מזל דגים בזבזן מידי כדי שבן מזל גדי יהיה מבסוט מבן זוגו. וליליד מזל דגים יש נטייה להתפשר כדי שהקשת הרומנטי ביניהם יצליח וזה מתאים מאד לבן מזל גדי. הקשר ארוטי ביניהם יכול לעבוד עם יליד מזל גדי ילמד מבן מזל דגים להשאיר את הבעיות מחוץ לחדש שינה. 

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור גדי:
כדאי להיזהר מבני המזל תאומים

attentionבני מזל תאומים הם אנשים עם אופי לא תמיד יציב, אשר מסוגלים לשנות כיוון במהירות כדי להשיג את המטרות. יליד מזל גדי מציאותי שיכול לזהות כל תוכנית שיכול לפגוע בו. מזל גדי קנאי וקשה לו לסבול את הנטייה לפלרטט של מזל תאומים. אם יש לכם קשר רומנטי עם בן מזל תאומים, מוטב לא לקחת ברצינות את כול ההרפתקאות שלו. הוא אוהב לשחק ולטעום את החיים. יש לו מרץ יוצא דופן ואוהב להתעדכן כל הזמן. מזל תאומים יכול להיות מקור מידע מושלם. אם אתם לומדים להכיר אותו ולהעריך את הצד הטוב, יש סיכון לבנות קשר מאושר ויציב, לאורך זמן.

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *