web analytics
ראשי / מזל דלי התאמת מזלות

מזל דלי התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 22,225 גולשים


מזל דלי: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל דלי :
טלה, תאומים, מאזניים, קשת

בני המזלות דלי וטלה הם שני סמלים משתלבים, אוויר ואש. הם לא מפסיקים להפתיע לטובה אחד את השני. מזל דלי מקורי ויצירתי ומזל טלה מתלהב בקלות. שניהם נמרצים, עם מטרות גבוהות, ולפעמים אפילו הרפתקניים. לבן מזל דלי לא מציק שיליד מזל טלה רוצה להוביל, לנהל את הקשר. מצד שני, בן מזל טלה מכבד את הצורך לעצמאות של מזל דלי. תמיד מלא רעיונית, גם יליד מזל תאומים יכול להיות בן זוג מתאים  עבור מזל דלי. שניהם אוהבים לתקשר, לנסוע, להחליף דעות מקוריות, לשוחח על כול מיני נושאים, הם לא משתעממים אף רגע ביחד.
הזוג דלי – מאזניים ירגיש תמיד טוב כי מזל מאזניים מביא תשוקה ומזל דלי מציע אהבה אין סוף. ביחד יש להם אנרגיות להשיג כל מטרה בחיים והאהבה מחזיקה אותם מאוחדים ומאושרים. על פי אסטרולוגיה, מזל דלי ומזל קשת יכולים להיות זוג חזק, ששום דבר לא יכול לפגוע בו. אצל מזל דלי, מזל קשת ימצא תמיד תמיכה והתלהבות וביחד יוכלו לשבור מגבלות, לטפס בפסגה.

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל טלה
אש ואוויר משתלבים באופן מושלם אך מבחינת התאמת מזלות זה לא עובד. לבני המזלות דלי וטלה יש אופי כל כך חזק שכנראה המריבות יתחילו מיד אחרי שהם מחליטים לעבור לגור ביחד. יליד מזל טלה מעדיף את החברה של אנשים מוצלחים, פעילים ומתוחכמים, אשר יכולים לבלבל את יליד מזל דלי. אין להם דעות דומות. בן מזל דלי אוהב להיות עצמאי וזה מפריע ליליד מזל טלה אשר אוהב לשלוט. בן מזל דלי לא אוהב לשקף את הרגשות שלו ולכן יליד מזל טלה מתקשה להבין אותו.

מזל שור: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל שור
התחום הכספי חשוב מאד עבור ילידי שני המזלות. אך בן מזל דלי רואה את העבודה לא כאמצעי קיום אלא כדרך לשפר את רמה אינטלקטואלי, להרחיב את הידע שלו. ולכן, יש לו נטייה לשנות את המקום העבודה, מה שיכול לקלקל את היציבות פיננסית שיליד מזל שור רוצה שיהיה בחיים שלו.  בן מזל דלי מעריך ומכבד רק את האנשים ברמה מאד גבוה. הציפיות שלו מבן הזוג יכולות להיות מוגזמות ולעייף אותו, במיוחד כאשר מדובר על יליד מזל שור.

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל תאומים
מאד שמח ותקשורתי, יליד מזל תאומים יכול לגרום לבן מזל דלי להתאהב ממנו ממבט ראשון. בני שני המזלות יכולים לשוחח שעות של נושאים שמעניינים את שניהם ולא משתעממים אף פעם ביחד. הבעיה היחידה יכולה להופיע בתחום הפיננסי. לבני שני המזלות יש נטייה להחליף בקלות את המקום העבודה כשלא ניראה להם מספיק מעניין או אתגרי. זה יכול לגרום לבעיות כספיות רציניות. אך אם יש אהבה הם יכולים להסתדר ולעבור על מכשולים, כי בסך הכול יש התאמה בין מזלות די טובה.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל סרטן
הורוסקופ צופה שבתחילת הקשר יכול להיות שיליד מזל דלי יעריך מאד את הבן מזל סרטן השקט ורגוע. אך בהמשך, הוא ינסה לשנות את הבן/בת זוגו. יליד מזל סרטן לא ממש מעוניין להשתנות, במיוחד אם לוחצים עליו. כול מאמץ  יתר יגרום לו להיות יותר סגור בתוך עצמו ולא לשתף פעולה בכלל. יש להם אופי שונה מדי וזה יכול לגרום להרבה חילופי דעות. במקרה הזה אין התאמת מזלות טובה. יליד מזל סרטן יצטרך לעשות הרבה מידי מאמצים כדי לשמור את הבן מזל דלי לידו.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל אריה
אסטרולוגיה צופה שיש סיכוי קטן שהקשר הרומנטי בין ילידי מזל דלי ואריה יצליח כי הם שונים מדי מכל הבחינות. שניהם מאד גאים ותקועים בדעות אישיות וקשה להם להתגמש כדי להסתגל ביחד. בן מזל דלי לא מעוניין להרוויח כסף, עבורו זה נושא שולי, לא חשוב, כאשר עבור בן מזל אריה זה יכול להיות אפילו במקום הראשון. יליד מזל אריה יכול לחשוב שהמטרות בחיים של דלי לא מציאותיים ושהוא לא מספיק אחראי.  במהלך הקשר צפויים קונפליקטים רציניים כי לכל אחד יש ראיה אחרת לגבי החיים והמטרות שצריך להשיג.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל בתולה
על פי אסטרולוגיה אין התאמת מזלות טובה במקרה הזה. יליד מזל דלי חי בעננים והרצון של יליד מזל בתולה להביא אותו למציאות יכול רק להרגיז אותו. מצד שני, הם יכולים להסתדר ביחד כי לכל אחד יש מה שחסר לשני. הם יכולים להסתגל וללמוד אחד מהשני את כול מה שצריך כדי להצליח בחיים הסנטימנטאליים ומקצועיים. יליד מזל בתולה מאד מאורגן ומציאותי אך בן מזל דלי שונא שיגרה ויכול להשתעמם. מצד שני, הוא מעריך את התכונות של יליד מזל בתולה. אך זה לא מספיק כדי שהקשר ביניהם יהיה מוצלח.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל מאזניים
על פי אסטרולוגיה, בני שני המזלות אוהבים חברה, תסיסה, שניהם מאד פעילים, נמרצים וחביבים, מה שמגדיל את הסיכוי להיפגש ולהתאהב. ואם יליד מזל דלי ירצה לצאת באמצע הלילה כדי לעזור לחבר, בן מזל מאזניים לא רק יבין אלא גם יצא ביחד איתו. מבחינת אסטרולוגית יש ביניהם התאמת מזלות ממש טובה, מה שיכול להוביל ליחס רומנטי מוצלח לאורך זמן. ואפילו שאולי יש להם תכונות מתנגשות, קל להם להתגבר ולהתפשר. במקרה של חילופי דעות, הם מגיעים מהר לקונסנזוס, כי כל כול אחד מסוגל להבין היטב את השני.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל עקרב
אסטרולוגיה צופה הסיכוי לקשר רומנטי מוצלח בין ילידי המזלות דלי ועקרב די קטן. בן מזל דלי לא אוהב את השתלטנות של יליד מזל עקרב. התגובה שלו יכול לעצבן את בן מזל עקרב אשר יירגע כאשר יבין שבעצם יליד מזל דלי רואה אותו כחבר, לא רק כשותף לחיים. החברות ביניהם יכול לשמור על הקשר לאורך זמן והסיכון שבן מזל דלי יחפש את מישהו אחר די נמוך. מבחינת ארוטית, בן מזל עקרב יותר פעיל מאשר יליד מזל דלי ויתכן שהוא ירגיש מתוסכל אם בן זוגו לא ישתף פעולה. בקיצור, לא זוגיות אידיאלית.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל קשת
כאשר יליד מזל דלי, אשר מעריך אנשים חזקים, ייפגש עם בן מזל קשר, אשר משקף כוח ושימחה, הוא יחשוב שמצא את הבן זוג המושלם. בן מזל קשת מחפש בן זוג שקל להיות איתו. יש סיכוי שהם יפגשו באירוע חברתי. הם יכולים להשיג את המטרות רק אם משתפים פעולה ועובדים ביחד. אך כול אחד יכול עסוק מידי עם אירועים חברתיים או לעזור לאחרים ואז יכולים לזלזל בעניינים אישיים וחשובים עבור הזוגיות. הם אוהבים נסיעות וחוויות אך עם יחסר להם כסף ולא יוכלו להרשות לעצמם את זה, לא יהיה להם שום סיבה להמשיך להיות ביחד.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל גדי
בתחילת הקשר, יכול להיות שהדיכאון של יליד מזל גדי יהיה אתגר אמיתי בשביל בן מזל דלי, אשר יעשה מאמצים רבים כדי להוציא אותו מההרגשה הלא טובה ולהחזיר לו את שימחת חיים. אך מהר מאד, יליד מזל דלי יכול לראות שהמאמצים שלו מיותרים כי מאד קשה לשנות את בן מזל גדי. יליד מזל דלי יחפש תמיד את הצד המעניין של מקום עבודה ויש לו נטייה להחליף אותו לעיתים קרובות. זה יכול להפריע מאד לבן מזל גדי, שמעוניין ביציבות פיננסית. אין התאמת מזלות ביניהם והסיכוי שהקשר רומנטי יצליח קטן מאד.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל דלי
אסטרולוגיה צופה שבני זוג שנולדו במזל דלי ינסו להתרכז תמיד בחלק החיובי של חייהם. הם אוהבים להכיר אנשים חדשים, אירועים חברתיים, לצאת ולבלות ביחד. הם מאד פעילים, עובדים הרבה ומתמודדים מעולה עם הלחצים והיעדים. הם מסתדרים טוב ביחד, נהנים להיות ביחד, לשוחח פתוח על כל נושא. יש להם אופי עצמאי והם לא מתרגשים בקלות, נשארים רגועים במצבים הכי מורכבים.  צפויות להם רק בעיות בתחום הפיננסי כי הם לא ממש יודעים לתכנן היטב את התקציב.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל דלי עם מזל דגים
בן מזל דלי אוהב לעזור ולתמוך בחברים ובני משפחתו וזה יכול להפריע לבן זוגו שנולד במזל דגים. לפעמים, יליד מזל דגים רוצה מאד שמישהו יטפל רק בו, שיהיה רק בשבילו וזה לא יכול לקרות במקרה של זוגיות זאת. יכול להיות שבן מזל דלי לא סוגל להציע ליליד מזל דגים את כול האהבה ותשומת לב שהוא זקוק כי יש לו עניינים חשובים מחוץ לבית. זה יכול להוביל את בן מזל דגים לדיכאון עמוק ולגרום לו לוותר על הקשר. במקרה הזה אין התאמה בין מזלות מספיק טובה כדי שהקשר יצליח לטווח ארוך.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור דלי :
כדאי להיזהר מבני המזל קשת

attentionעל פי אסטרולוגיה, בן מזל גדי יכול להיות קר ושתלטני. אלה תכונות שבן מזל דלי הכי שונא. מזל גדי לא מודע לכול היופי שבסביבתו ומזל דלי אוהב את החיים כמו שהם. הוא משתדל כול הזמן לשפר את חייו, להוסיף דברים יפים לקיום שלו. אך יליד מזל גדי לא נראה שמעריך את המאמצים. אם התאהבתם במישהו שנולד במזל גדי, לא צפוי לכם חיים קלים. אם כבר הספקתם להשקיע בקשר הרומנטי, אל תוותרו עוד מהתחלה. אין מישהו יותר נאמן ממזל גדי ואם יש הרבה סבלנות ותקשורת בניכם, כל הזמן, אפשר להצליח. מומלץ גם לבדוק את הורוסקופ יומי כדי לראות מה צפוי לכם מבחינת אסטרולוגית.

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *