web analytics
ראשי / מזל טלה התאמת מזלות

מזל טלה התאמת מזלות


מזל טלה: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל טלה:
תאומים, אריה, קשת, דגים

על פי התאמת מזלות, לבני הזוג טלה עם תאומים  לא ישתעממו ביחד אף פעם, שניהם אוהבים חיים מלאי פעילות, שניהם משתעממים מהר מהשגרה. לבני מזל תאומים יש קסם אישי יוצא דופן, הם מרתקים ומעניינים. יש תקשורת חשובה בין שני המזלות, במשך השנים צפויים להם הרבה חברים נחמדים והם אוהבים לבלות ביחד.
אולי יחסר להם הכסף, אולי לא תהיה להם מנוחה ביחד, אך בטוח יהיו חיים מעניינים לא שגרתיים ואף פעם לא יצטרכו לשאול איך להחזיר אהבה. אם טלה מתעצבן, אולי הוא יצעק אך יירגע וישכח מהר את הוויכוח. על פי הורוסקופ, בין שני המזלות יש התאמת מינית מושלמת. מזל תאומים מסתגל בקלות ומהר לכל שינוי. עבור הטלה, מזל תאומים יהיה כמו אוויר צח לנשימה.


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 23,615 גולשים

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל טלה: התאמת מזלות

מזל טלה עם מזל טלה
ילידי מזל טלה לא רק נפגשים ומתאהבים אלא פשוט מתפרצים אחד לחיים של השני. שניהם אוהבים לפלרטט וזה יכול להמשיך גם במהלך הקשר, שיכול להסתיים מהר מאד. בהתחלה, היחס הרומנטי יכול להיות מלא תשוקה אך זה רק לטווח קצר. שני בני הזוג אנוכיים ואימפולסיביים ויש להם נטייה לחשוב רק על עצמם, מה שיכול לגרום לכל אחד לחפש בני זוג אחרים אשר יכולים להציע להם את מה שהם זקוקים. במקרה הזה אין התאמת מזלות טובה.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל שור
בהתחלה, בני המזלות טלה ושור יכולים להיות זוג מושלם אך במשך הזמן, בן מזל שור, רגוע ומחושב יכול לשגע את היליד מזל טלה אשר מאד פעיל, משתעמם מהר ומעוניין לבלות. בן מזל טלה מעוניין לחפש חוויות חדשות, לעשות מהר כל מיני שינויים בחייו, מה שלא מתאים לבן מזל שור, אשר די שמרני, רציונאלי ולא אוהב למהר. לבני ששני המזלות יש אישיות שונה מדי והסיכוי להסתדר יפה הוא די נמוך. במקרה הזה, אין התאמת מזלות טובה.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל תאומים
על פי אסטרולוגיה, אין התאמה מושלמת בין שני המזלות. יליד מזל תאומים מתעצבן מהר וגם נרגע מהר ויליד מזל טלה רוצה לשלוט, מה יכול לגרום  למריבות בלי סוף. לפעמים, ילידי מזל תאומים שטחים וחושבים על הרבה דברים ביחד, מה שיכול לבלבל את בן מזל טלה. ילידי מזל תאומים שונאים את השגרה, כל שיחה על כסף או בריאות משעממת אותם. לכן בן מזל טלה חייב להיות מאד דיפלומאטי כדי להשיג את מטרותיו.    

מזל טלה: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל סרטן
בן מזל טלה יכול למשוך את יליד מזל סרטן, אשר יתאהב במיוחד בגלל האישיות החזקה שלו. אך אחרי זמן קצר הם יגלו שיש להם ערכים שונים לחלוטין. האימפולסיביות של בן מזל טלה יכול לעצבן את יליד מזל סרטן, אשר רוצה רק בית מלא שקט ושלווה, מלא ילדים.זה יכול לא להתאים ליליד מזל טלה, אשר רוצה לבלות ולבנות קריירה מוצלחת. הורוסקופ צופה שבן מזל טלה אשר אוהב חברה ובילוים יכול לא להסתדר בטווח ארוך עם מזל סרטן, אשר אוהב יציבות ומעוניין לנהל את העניינים בבית.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל אריה
אסטרולוגיה צופה שילידי שני המזלות יכולים להתאהב ולייצר קשר רומנטי חזק ומלא תשוקה. אך בן מזל אריה זקוק לתשומת לב, כבוד והוקרה וזה יכול להפריע ליליד מזל טלה אשר לא פחות אגוצנטרי. מזל טלה זקוק לתמיכה והוא יכול למצאו את זה תמיד אצל מזל אריה, חזק ומוכן לעזור. בני שני המזלות מתאימים מאד מבחינת מיני ואם יש להם מספיק טאקט הם יכולים להיות מאושרים ביחד כל החיים.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל בתולה: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל בתולה
יליד מזל טלה הוא הסמל הכי פעיל של גלגל המזלות והוא לא אוהב להישאר הרבה מידי זמן באותו מקום. בן מזל בתולה מחושב ורגיש, חי יותר נפשי מאשר פיזי, מוכן תמיד לתרום ולתמוך, מה שמתאים מאד לבן מזל טלה. לבני שני המזלות יש אותם תחביבים והרגלים, ולכן אסטרולוגיה צופה שיש בניהם התאמת מזלות די טובה. רק שיכול  להיות שבן מזל טלה לא יאהב את הביקורות של יליד מזל בתולה. אך עם קצת מאמץ, שניהם יכולים להיות מאד מאושרים ביחד.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל מאזניים
על פי הורוסקופ יתכן שהקשר הרומנטי בין ילידי מזלות טלה ותאומים לא יכול להחזיק מעמד הרבה זמן. לבני שני המזלות יש אופי ואישיות שונה מדי. יליד מזל תאומים מאמין בשוויון ונשואים ויכול להתעצבן כאשר בן מזל טלה מנסה לשלוט ביחס הרומנטי. מבחינה זאת אין התאמה בין מזלות. יליד מזל מאזניים מוכן תמיד לעזור אך מזל טלה יכול לחשוב שזה בזבוז זמן. שניהם אימפולסיביים ויש סיכון למריבות מסיבות אפילו לא רציניות.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל עקרב: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל עקרב
כנראה שלקשר בין ילידי המזלות טלה ועקרב יש סיכוי די נמוך לשרוד. לבו מזל טלה יש נטייה לחלק פקודות וזה מתנגש עם הניסיונות של בן מזל עקרב כדי לשלוט בעניינים המשותפים. בדרך כלל, יליד מזל טלה יעשה בדיוק הפוך ממה שהבן מזל עקרב מצפה ממנו. בן מזל עקרב מאד קנאי ולבן מזל טלה קשה מאד להסתגל לסגנון החיים שלו. מזל עקרה אוהב את האווירה הביתי ובן מזל טלה מעוניין לצאת לבלות או להיפגש עם החברים. בקיצור, אין התאמה בין מזלות ראויה לקשר רומנטי מוצלח. 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל קשת
על פי אסטרולוגיה, ילידי שני המזלות אוהבים להרגיש חופשיים וללא התחייבויות. הם אוהבים חיים חברתיים, לצאת ולבלות ביחד עם החברים, אוהבים גם לבנות קריירה מוצלחת. לכן, אין להם זמן לתקשר כהלכה. הם יותר חברים מאשר מאוהבים. כל אחד אוהב חוויות וסיכונים ולכם הם לא ממש מצליחים לבנות ביחד חיים יציבים מבחינת פיננסי. הלחצים בגלל חוסר כסף יכולים להפריד בניהם מהר מאד. אפשר להצליח רק אם כל אחד יתאמץ כדי לתת לשני את ההרגשה שהוא הכי חשוב.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל גדי: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל גדי
בתחילת הקשר, כל אחד יכול לאהוב את השני בגלל התכונות שחסרות לו. יליד מזל טלה יכול לאהוב את השאפתנות ורצון להצליח של יליד מזל גדי. בן מזל גדי יכול לאהוב את הויטאליות ואת האופי חזק של בן מזל טלה. אך מהר מאד כול לאחד יכול להתעורר עם הרגשה לא טובה של כישלון. מפני שיליד מזל גדי מאד עסוק בקריירה, בן מזל טלה יכול להרגיש מבודד ושלא מקבל מספיק תשומת לב. עבורו, החיים זה לא רק עבודה אלא יותר חברה ובילוים. בגלל זה יש סיכון למריבות אשר יכולות לארוס את הקשר.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל דלי: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל דלי
אש ואוויר משתלבים באופן מושלם אך מבחינת התאמת מזלות זה לא עובד. לבני המזלות טלה ודלי יש אופי כל כך חזק שכנראה המריבות יתחילו מיד. יליד מזל טלה מעדיף את החברה של אנשים מוצלחים, פעילים ומתוחכמים, אשר יכולים לבלבל את יליד מזל דלי. אין להם דעות דומות. בן מזל דלי אוהב להיות עצמאי וזה מפריע ליליד מזל טלה אשר אוהב לשלוט. בן מזל דלי לא אוהב לשקף את הרגשות שלו יליד מזל טלה מתקשה להבין אותו.

מזל טלה: התאמת מזלותמזל דגים: התאמת מזלותמזל טלה עם מזל דגים
אסטרולוגיה צופה שבמקרה הזה שיש התאמת מזלות טובה מאד. יליד מזל דגים זקוק לכוח של היליד מזל טלה ולכישרון שלו להרגיע אותו כשהוא לחוץ, עייף או מאוכזב. מצד שני, בן מזל דגים מאד אינטואיטיבי וזה יכול לעזור לו לגלות מהר את מה שמפריע לבן מזל טלה ולפעול בהתאם. בן מזל דגים לא רוצה לשנות את היליד מזל טלה, הוא ייתן לו לקחת את כל ההחלטות החשובות בחיים המשותפים. ויליד מזל טלה יהיה מאושר.

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור טלה:
כדאי להיזהר מבני המזלות בתולה ועקרב
attentionמי שנולד במזל בתולה מאד מאורגן, קפדן, דייקן, שם לב לפרטים אפילו קטנים, שנראים לאחרים לא משמעותיים. זה יכול לא להתאים עם הספונטאניות של טלה. בין שתי המזלות יש אי התאמה מוחלטת לגבי הראיה הכללית לחיים. שניהם פועלים בדרכים שונות כדי להשיג את המטרות. למרות שאומרים שהאנשים שונים באופן קיצוני נמשכים אחד לשני, בזוגיות של טלה ובתולה צפויים קונפליקטים עוד מתחילת הקשר. אסטרולוגיה צופה שאם בכל זאת התאהבתם במזל בתולה, כדי שהזוגיות יעבוד תצטרכו להשתנות ולהתפשר יותר מאשר אתם רגילים. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *