web analytics
ראשי / מזל מאזניים התאמת מזלות

מזל מאזניים התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 20,865 גולשים
 

מזל מאזניים: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל מאזניים:
תאומים, קשת, דלי

אם היה יכול לקבל ציונים, הקשר הרומנטי בין המזלות מאזניים ותאומים היה מקבל ציון מאה. שני סמלי אוויר, מחפשים בחיים רק יציבות ושלווה. שניהם חברותיים, אהבים לתקשר, לבזבז, ליהנות מהחיים. מבינים אחד את השני, יהיה ביניהם קשר אינטלקטואלי מצוין ועל פי אסטרולוגיה, גם קשר ארוטי עמוק.
מזל מאזניים יכול להסתדר מעולה גם עם בן מזל אריה. שילוב קלאסי של שני סמלים שונים, של אוויר ואש, שאוהבים אחד את השני. האוויר יודע להכיל את האש, לגרום לו לרקוד בקצב שלו. בקיצור, ע לפי אסטרולוגיה,  לשני המזלות יש הרבה סיכויים לבנות קשר רומנטי מאושר לטווח ארוך. 

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל טלה
על פי הורוסקופ יתכן שהקשר הרומנטי בין ילידי מזלות טלה ותאומים לא יכול להחזיק מעמד לאורך זמן. לבני שני המזלות יש אופי ואישיות שונה מדי. יליד מזל תאומים מאמין בשוויון ונשואים ויכול להתעצבן כאשר בן מזל טלה מנסה לשלוט ביחס הרומנטי. מבחינה זאת אין התאמה בין מזלות. יליד מזל מאזניים מוכן תמיד לעזור אך מזל טלה יכול לחשוב שזה בזבוז זמן. שניהם אימפולסיביים ויש סיכון למריבות מסיבות אפילו לא רציניות.

מזל שור: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל שור
אסטרולוגיה צופה שבני שני המזלות אוהבים את כל התחומי אומנויות, מה שיכול לקשר ביניהם היטב. אך  המצב רוח משתנה של יליד מזל מאזניים יכול לבלבל את היליד מזל שור, אשר מעוניין לתכנן את כל החיים עד הפרטים הכי קטנים. בדרך כלל, מי שנולד במזל מאזניים לא רוצה לקחת אחריות לטווח ארוך. האישה שור תרצה לידה גבר חרוץ, אשר אוהב לעבוד ולהרוויח כסף. יליד מזל מאזניים שונא את השגרה ויחפש תמיד מקום עבודה אתגרי, לא משנה כמה מתוגמל.

 

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל תאומים
שני המזלות הם סמלים אוויר, מה שגורם לרגשות, גישה, מחשבות וסנטימנטים דומים. כל אחד זקוק לשינוים בחיים, כול אחד אוהב חיים חברתיים. אם יליד מזל תאומים מעוניין שהקשר הרומנטי יחזיק מעמד, הוא יצטרך לתת לבן מזל מאזניים את כל החופש שהוא זקוק. מצד שני, יליד מזל מאזניים יודע לשקף את הסנטימנטים היטב ועבור בן מזל תאומים מאד חשוב להרגיש אהוב ומוערך. הוא ירגיש בטחון ויהיה מאושר, יוכל להתרכז בקריירה והתפתחות עצמית ויתאמץ גם כדי שהקשר יצליח.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל סרטן
האסטרולוגים חושבים שאין התאמה בין מזלות אידיאלית במקרה הזה. למרות שיליד מזל מאזניים יודע תמיד מה שהבן זוגו רוצה, הוא משתעמם מהר מהשקט ושלווה שהבן מזל סרטן מעוניין שיהיו בבית. אם בן מזל סרטן חושב שהוא יכול להרגיע את היליד מזל מאזניים, צפויה לו הפתעה פחות נעימה. אם בן מזל סרטן ינסה ליהנות מהחיים ולהרחיב את המעגל של החברים, יתכן שהקשר הרומנטי יצליח כי רק אז יליד מאזניים יהיה מאושר.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל אריה
בני שני המזלות רומנטיים אך לאסטרולוגים יש ספק לגבי ההתאמה ביניהם. בן מזל מאזניים רגוע ואוהב שקט ושלווה ויליד מזל ארה אימפולסיבי מדי כדי להצליח לשמור על אווירה נוחה ביניהם. על פי אסטרולוגיה, צפויים קונפליקטים רציניים במהלך הקשר. כאשר בני הזוג כבר לא צעירים, ליליד מזל מאזניים יש נטייה לפלרטט, במיוחד כדי להוכיח לעצמו שעדיין יכול למשוך תשומת לב. מבחינת העבודה, בני שני המזלות יכולים להתאמץ לפי החשק, מה שיכול לסכן את היציבות הפיננסית. כנראה שהקשר רומנטי לא יהיה מוצלח.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל בתולה
לבן מזל מאזניים יש כל התכונות שיליד מזל בתולה מעריכה מאד: הוא בעל קסם אישי, מלא מרץ, רומנטי, חברותי. בגלל זה, בן מזל בתולה יכול להתאהב בקלות מיליד מזל מאזניים. בסופו של דבר, בן מזל בתולה יבין שהתאהב מהבן אדם לא מתאים, כי יש ביניהם הרבה מידי הבדלים. בן מזל בתולה מאד מחושב ומציאותי לאומת יליד מזל מאזניים אשר אימפולסיבי וסנטימנטאלי. כול ביקורת רק ירחיק את יליד מזל מאזניים אשר יעזוב מהר כדי לחפש את מישהו יותר מתאים.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל מאזניים
ילידי מזל מאזניים מאד נמרצים ויש להם מלא דרישות מהשני. לכן, היחס הרומנטי בין זני בני מזל מאזניים יכול להיות מעייף עבורם. הם לא אוהבים להישאר בבית, רוצים לצאת, להיפגש עם חברים, ליהנות מהחיים וכול אחד מצפה שהשני יתעסק עם העבודות השגרתיות שיש בבית. הם מודעים שצריכים לעשות מאמצים אך אין להם חשק להתאמץ. הם אוהבים את היופי וישתדלו לייצר אווירה נעימה ונוחה בבית. החיים ביחד צפויים להיות לחוצים עבור כל אחד ורק בזכות אהבה גדולה יכולים להישאר ביחד.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל עקרב
בהתחלה, יליד עקרב יכול למשוך את בן מזל מאזניים בגלל התשוקה שלו וקומפלימנטים שהוא יודע לעשות. אך במהלך ההתפתחות הקשר, יליד מזל מאזניים יתחיל להרגיש חנוך מהניסיונות לשלוט של בן מזל עקרב, ויחפש הרפתקאות או חוויות אשר יתנו לו הרגשה של עצמאות. יליד מזל עקרב לא מוכן להתפשר ולהשתפר, הוא רק יפגע, לא יסלח ויחפש נקמה. אם שניהם מעוניינים לשמור על הקשר, יליד מזל מאזניים צריך לכבד יותר את בן זוגו ובן מזל עקרב חייב להפסיק לקנא. במקרה הזה, התאמת מזלות היא בסימן שאלה.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל קשת
אסטרולוגיה צופה שביו ילידי שני המזלות יכולה להיות אהבה גדולה, לפחות בהתחלה. יתכן ששניהם יהפכו גם לחברים טובים. יליד מזל מאזניים יכול לתמוך בתוכניות של בן מזל קשת, לא משנה שהם לא ממש מציאותיות.
אף אחד מהם לא מיומן בתחום הכסף וזה יכול לגרום לא לחוסר יציבות כלכלי ולבעיות אמיתיות. הלחצים הכספיים יכולים לארוס את הקשר. רק אם אחד מהם יתבגר מספיק כדי לקחת את הנושא ברצינות וישכנע את השני, יכולים לצאת מהמשבר. במקרה הזה, צפויה התאמת מזלות די מוצלחת.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל גדי
יליד מזל גדי מאד קפדני ומאורגן וזה יכול למשוך את בן מזל מאזניים במיוחד כשהוא נמצא אחרי שנים של הרפתקאות סוערות. בן מזל מאזניים יודע לארח, לייצר אווירה נוחה ושמח בבית, מה שמתאים ליליד גדי, עייף אחרי עבודה מאומצת. אך בן מזל מאזניים לא יכול להישאר לנצח בבית כדי לדאוג לצרכים של יליד מזל גדי עסוק בקריירה. הוא זקוק לתמריצים, לאנשים חדשים. אם הוא יצטרך להישאר בבית, הוא יכול לאבד את כל אינטרס בקשר רומנטי עם יליד מזל גדי. במקרה הזה, אין התאמת מזלות מספיק טובה כדי שהקשר יצליח.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל דלי
על פי אסטרולוגיה, בני שני המזלות אוהבים חברה, תסיסה, שניהם מאד פעילים, נמרצים וחביבים, מה שמגדיל את הסיכוי להיפגש ולהתאהב. ואם יליד מזל דלי ירצה לצאת באמצע הלילה כדי לעזור לחבר, בן מזל מאזניים לא רק יבין אלא גם יצא ביחד איתו. מבחינת אסטרולוגית יש ביניהם התאמת מזלות ממש טובה, מה שיכול להוביל ליחס רומנטי מוצלח לאורך זמן. ואפילו שאולי יש להם תכונות מתנגשות, קל להם להתגבר ולהתפשר. במקרה של חילופי דעות, הם מגיעים מהר לקונסנזוס, כי כל כול אחד מסוגל להבין היטב את השני.

 

מזל דגים: התאמת מזלותמזל מאזניים: התאמת מזלותמזל מאזניים עם מזל דגים
בתחילת הקשר, בן מזל מאזניים יכול לאהוב את האופי רומנטי ורגיש של יליד מזל דגים. הוא ירגיש אהוב והכי חשוב בעולם, הבן אדם הכי נפלא שקיים. הנטייה של יליד מזל דגים לדיכאון יכול לגרום לבן מזל מאזניים להגיד שהוא לוקח את החיים הרבה מידי ברצינות ובעצם לא להבין אותו. אם בן מזל מאזניים מנסה להרגיע ולשמח אותו, יתכן רק תגובה של התנגדות. כי לבן מזל דגים יש אופי מורכב שלא מתאים לאישיות של יליד מזל מאזניים. במקרה הזה אין התאמה בין מזלות טובה.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור מאזניים :
כדאי להיזהר מבני המזל קשת

attentionמי שנולד במזל מאזניים מאד חברותי, אוהב לתקשר, לצאת ולבלות עם החברים. עבור יליד מזל מאזניים, בן מזל דגים יכול להיות שקט מדי ואפילו מלנכולי. בנוסף, מזל מאזניים זקוק ליציבות, מה שלא מתאים לחוסר החלטיות של מזל דגים. אם יש לכם כבר יחס רומנטי עם מישהו לנולד במזל דגים, על פי אסטרולוגיה זה יכול לעבוד רק אם אתם מסוגלים לנהל ביחד את הקשר. שניכם רגישים, אוהבים אומנויות וטבע. בני מזל דגים הם אנשים מרתקים והחיים איתם בכלל לא משעממים. אפשר לבדוק באופן סדיר את הורוסקופ יומי כדי לראות מה צפוי ומה כדאי לעשות כדי שהכול יהיה בסדר. 

 

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *