web analytics
ראשי / מזל קשת התאמת מזלות

מזל קשת התאמת מזלות

מזל קשת: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל קשת:
טלה, אריה, מאזניים, דלי

מזל קשת יכול להתאהב ממבט ראשון מבן מזל טלה, מפני שיש להם אופי דומה. שניהם ספונטאניים, מוחצניים, יכולים לטעום וליהנות מהחיים באותה מידה. התאמת מזלות בין שני סמלי אש, שכול אחד משלים את השני בצורה חיובית וביחד יכולים לבנות קשר יציב לטווח ארוך.
מזל קשת ביחד עם מזל אריה יכולים להיות קומבינציה מעניינת, ואפילו מצוינת. שניהם אוהבים חיים רומנטיים, נסיעות למקומות מיוחדים, לתת אחד לשני מה שהוא זקוק. על פי אסטרולוגיה, מזל קשת יכול להיות מאושר גם ליד בן מזל מאזניים ואין צורך לעשות כישוף להחזרת אהבה. ביחד יכולים לחוות הרפתקה  רומנטית יוצא מין הכלל. מזל קשת יחד עם מזל דלי יכולים להיות זוג דינאמי, חברותי, נעים. שניהם אוהבים לתקשר פתוח על כל נושא, לא אוהבים מגבלות ונהנים מאותם בילויים ואתגרים.


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 13,817 גולשים

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלות

מזל קשת עם מזל טלה
על פי אסטרולוגיה, ילידי שני המזלות אוהבים להרגיש חופשיים וללא התחייבויות. הם אוהבים חיים חברתיים, לצאת ולבלות ביחד עם החברים, אוהבים גם לבנות קריירה מוצלחת. לכן, אין להם זמן לתקשר כהלכה. הם יותר חברים מאשר מאוהבים. כל אחד אוהב חוויות וסיכונים ולכם הם לא ממש מצליחים לבנות ביחד חיים יציבים מבחינת פיננסי. הלחצים בגלל חוסר כסף יכולים להפריד בניהם מהר מאד. אפשר להצליח רק אם כל אחד יתאמץ כדי לתת לשני את ההרגשה שהוא הכי חשוב.

מזל שור: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל שור
אין התאמה בין מזלות שור וקשת, לטווח ארוך. בני שני המזלות יכולים להיות חברים טובים אך כזוג צפויות להם בעיות בגלל האופי מאד שונה. יליד מזל שור מעוניין ביציבות ו ויליד מזל  קשת אוהב לעשות שינוים רבים במשך חייו, אוהב הרפתקאות וחוויות חדשות. כאשר בן מזל שור מסרב להצטרף, יליד מזל קשת ימצא מהר את מישהו אחר. הוא בקושי שם לב למאמצים שבן מזל שור עושה כדי להשיג רמת חיים טובה למשפחתו.

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל תאומים
ליד מזל תאומים יכול להתאהב בקלות בבן מזל קשת, מפני שהוא מלא חיים, ישר, רגשי. אך קשה מאד לשמור על קשר רומנטי יציב ומאושר לטווח ארוך. בן מזל תאומים מעוניין ללמוד, לשוחח, להיפגש עם אנשים, וזה יכול למשוך את הבן מזל קשת. אך לגבי הכסף אין להם תוכניות דומות או התאמה בין מזלות טובה. שניהם עקשנים וזקוקים להרגיש חופשיים לקחת החלטות. לבן מזל תאומים יש נטייה לנסות דברים אסורים, מה שיכול להציק ליליד קשת. ובנוסף, אף אחד לא סובל ביקורות. בקיצור, לא זוג מושלם.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל סרטן
לבני שני המזלות יש תכונות כול לכך שונות כי רק אם הם מאוהבים מאד ומוכנים לוותר על דברים חשובים עבורם, הם יכולים להיות מאושרים ביחד. מבחינת אסטרולוגית, אין התאמה בין מזלות טובה במקרה הזה. יתכן קונפליקטים רציניים. יליד מזל קשת מעוניין לצאת ולבלות ויליד מזל סרטן חייב לצאת איתו במקום להישאר עצוב בבית, אם הוא רוצה שהקשר יעבוד. אם בן מזל סרטן ירצה להישאר בבית כדי לנוח או להירגע, כנראה שבן מזל קשת יצא לבד ויחפש את מישהו אחר.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל אריה
לילידי המזלות אריה וקשת יש בערך אותם תכונות. שניהם נדיבים, אוהבים מכל הלב, רוצים לעזור. אך יליד מזל אריה חייב ללמוד שיש סיכון שבן מזל קשת לא יישאר נאמן לאורך זמן. ליליד מזל קשר יש רעיונות יוצא דופן כדי להרוויח הרבה כסף אך הוא אוהב לקחת סיכונים. יליד מזל אריה יתמוך בו, אם הוא יזכה הכול יהיה טוב ויפה. אך אם לא, בן מזל קשת ימשיך לזכות לאהבה ותמיכה של בן זוגו אך יאשים אותו בגלל הכישלון. לקשה הזה יש סיכוי רק אם שני בני הזוג עושים מאמצים כדי להסתדר ביחד.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל בתולה
בדרך כלל, לבן מזל בתולה אין אופי קנאי אך בן מזל קשת יכול לתת לו את כול הסיבות כדי לקנא. הוא אוהב מאד את החופש עצמי וקשה לו להסתגל לחיים משותפים אם מגבלות מסוימות. יליד מזל קשת חושב שאהבה זה לא שתלטנות ולכן הוא לא מסכים להיות צמוד רק לבית ולבן/בת זוגו. יליד מזל בתולה מעדיף לתכנן בקפדנות את העתיד ואת הכסף. עבור בן מזל קשת, זה נושא שולי ומעצבן. שניהם אוהבים לנסוע וזה יכול לקרב ביניהם, אך רק זמני. לכן, על פי אסטרולוגיה, במקרה הזה אין התאמה בין מזלות טובה.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל מאזניים
אסטרולוגיה צופה שביו ילידי שני המזלות יכולה להיות אהבה גדולה, לפחות בהתחלה. יתכן ששניהם יהפכו גם לחברים טובים. יליד מזל מאזניים יכול לתמוך בתוכניות של בן מזל קשת, לא משנה שהם לא ממש מציאותיות.
אף אחד מהם לא מיומן בתחום הכסף וזה יכול לגרום לא לחוסר יציבות כלכלי ולבעיות אמיתיות. הלחצים הכספיים יכולים לארוס את הקשר. רק אם אחד מהם יתבגר מספיק כדי לקחת את הנושא ברצינות וישכנע את השני, יכולים לצאת מהמשבר. במקרה הזה, צפויה התאמת מזלות די מוצלחת.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל עקרב
בני שני המזלות כל כך שונים מבחינת אסטרולוגית כי ממש פלא שהם יכולים להתאהב אחד מהשני. יליד מזל עקרב שתלטני, קנאי ומניפולטיבי, מה שלא מתאים עם האופי החופשי ואוהב עצמאות של יליד מזל קשת, אשר שונא את המגבלות. בחיי הזוגיות, בן מזל עקרב צריך להתעסק עם העניינים הכספיים. יליד מזל קשת אוהב לקחת סיכונים וזה יכול להביא את הבן זוגו קרוב להתקף לב. בן מזל קשת לא יהיה מוכן לוותר אף פעם על הבזבוזים שלו, לא משנה כמה זה מפריע ליליד מזל עקרב. בקיצור, לא זוגיות אידיאלית.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל קשת
במבט ראשון, ניראה שיש התאמה בין מזלות טובה כי שני בני הזוג אוהבים עצמאות ולכל אחד נירא שיכול להתנהג חופשי בלי להפריע לשני. כזוג, ילידי קשת יהיו יותר חברים מאשר מאהבים ולא יבלו הרבה זמן ביחד כי כול אחד יהיה עסוק בתחביבים שלו. אך כאשר כול אחד ישמע את החוויות של השני, הוא יכול להתחיל לקנא ולהרגיש מוזנח. בנוסף, צפויים בעיות פיננסיות כי ילידי מזל קשת אוהבים יותר להתפנק מאשר לעבוד קשה ולהרוויח כסף. במקרה הזה הזוגיות לא צפויה להחזיק מעמד לטווח ארוך.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל גדי
יליד מזל קשת יכול להתרשם מאד מבן מזל גדי במיוחד בגלל השאפתנות שלו, מפני שגדי חסכני וחרוץ ויכול להביא יציבות פיננסית בבית המשותף. מצד שני, בן מזל גדי יאהב את האישיות שמחה ובלי דאגות של יליד מזל קשת. לידו, הוא יכול לשכוח מהלחצים במקום העבודה וליהנות יותר מהחיים. אך בהמשך, שניהם יבינו שבדיוק התכונות שבגלל התאהבו מפרידים בעצם ביניהם. הנטייה של בן מזל קשת לבזבז יעצבן את יליד מזל גדי אשר ימהר להגיב ולהאשים את בן זוגו שהוא לא לוקח את החיים ברצינות. המקרה הזה, אין התאמת מזלות טובה.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל דלי
כאשר יליד מזל דלי, אשר מעריך אנשים חזקים, ייפגש עם בן מזל קשר, אשר משקף כוח ושימחה, הוא יחשוב שמצא את הבן זוג המושלם. בן מזל קשת מחפש בן זוג שקל להיות איתו. יש סיכוי שהם יפגשו באירוע חברתי. הם יכולים להשיג את המטרות רק אם משתפים פעולה ועובדים ביחד. אך כול אחד יכול עסוק מידי עם אירועים חברתיים או לעזור לאחרים ואז יכולים לזלזל בעניינים אישיים וחשובים עבור הזוגיות. הם אוהבים נסיעות וחוויות אך עם יחסר להם כסף ולא יוכלו להרשות לעצמם את זה, לא יהיה להם שום סיבה להמשיך להיות ביחד.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל קשת: התאמת מזלותמזל קשת עם מזל דגים
בני שני המזלות מאד כריזמאטיים וזה ובגלל הם יכולים להתאהב מהר אחד מהשני. אך בשלב יותר מאוחר, יש סיכון שכול אחד ישאל את עצמו מה למה בעצם הם ביחד. על פי אסטרולוגיה אין התאמת מזלות טובה ביניהם ולכן מומלץ למנוע את הזוגיות עוד מהתחלה. יליד מזל קשר ישר מידי ותמים ולבן מזל דגים קשה להבין ולהסכים איתו. מצד שני, בן מזל דגים מאד מושפע מסביבתו לוקח החלטות לפי זה במקום להתייעץ עם בן זוגו. ליליד מזל דגים יש אופי מורכב ויליד מזל קשת יתקשה להסתדר איתו.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור קשת:
כדאי להיזהר מבני המזל קשת
attention על פי אסטרולוגיה, לבני המזלות קשת וסרטן יש ראיה שונה לחלוטין לגבי החיים. יליד מזל קשת מחפש הרפתקאות, תחושות חזקות, אוהב לפלרטט. בן מזל סרטן מחפש ביטחון סנטימנטאלי, שלווה. מזל קשת רוצה חופש, מזל סרטן מעוניין ביציבות. מזל קשת נמרץ, עובר מהר מנושא לנושא, מזל סרטן חוקר כדי לבחור את הדרך הנכונה. אם התאהבתם במישהו שנולד במזל סרטן, הקשר יכול עדיין להצליח למרות הדעות השונות, רק אם אתם מסוגלים להתגבר על זה בסבלנות ולא מנסים לשנות את האופי של הבן/בת זוג. אם אתם לומדים לראות את החיים דרך עיניים שלו, הכול צפוי להיות בסדר גמור.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *