web analytics
ראשי / מזל תאומים התאמת מזלות

מזל תאומים התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 18,658 גולשים


מזל תאומים: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל תאומים:
תאומים, אריה, מאזניים, דלי

למזל תאומים יש התאמת מזלות טובה עם מזל טלה כי טלה הוא מזל של כוכב מאדים, לכן הוא נמרץ, סקרן, פעיל, נלהב. אלה תכונות מאד מוערכות על ידי בעל מזל תאומים. גם הצד האינטלקטואלי החזק של טלה יכול להרשים את בעל מזל תאומים.
לפי סמלי אסטרולוגיה לא בכול יהיה מושלם בחיים של הזוג טלה – תאומים כי שניהם מאד פעילים ונמרצים, אין להם שקט נפשי. אך האוויר של תאומים יאזן את הלהבה של טלה. זה אומר שטלה צפוי להתאהב מכל הלב מבעל מזל תאומים. ליד טלה, בעל מזל תאומים יגלה עולם חדש ויצליח בכול מה שהוא יעשה.

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל טלה
על פי אסטרולוגיה, אין התאמה מושלמת בין שני המזלות. יליד מזל תאומים מתעצבן מהר וגם נרגע מהר ויליד מזל טלה רוצה לשלוט, מה יכול לגרום  למריבות בלי סוף. לפעמים, ילידי מזל תאומים שטחים וחושבים על הרבה דברים ביחד, מה שיכול לבלבל את בן מזל טלה. ילידי מזל תאומים שונאים את השגרה, כל שיחה על כסף או בריאות משעממת אותם. לכן בן מזל טלה חייב להיות מאד דיפלומאטי כדי להשיג את מטרותיו. 

מזל שור: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל שור
על פי הורוסקופ, יליד מזל שור יכול להתלהב מאד כאשר פוגש בפעם הראשונה את הבן מזל תאומים. אך מומלץ לחשוב טוב מאד לפני שמתחילים את הקשר הרומנטי. ילידי מזל תאומים הם אנשים מעניינים ונחמדים אך יותר מעוניינים בחיים חברתיים מאשר בעבודות בית. אם בן מזל שור רוצה לשמור על קשר רומנטי לטווח ארוך עם יליד מזל תאומים, הוא יצטרך להתאמץ.  בן מזל תאומים זקוק לבן זוג עם מטרות דומות, לחבר אמיתי שיושב לצידו. 

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל תאומים
לפי התאמת מזלות מבחינת אסטרולוגית, כנראה שבן זוג מתאים למזל תאומים יכול להיות מישהו שנולד באותו מזל. כל אחד מבין טוב מאד את השני ויש להם אותם רעיונות לגבי החיים והתפתחות הקשר. בדרך כלל, יש התאמה ביניהם אינטלקטואלי, מה שמאפשר לכל אחד להיות אהוב, שותף לחיים, חבר אמיתי. הבעיות יכולות להופיע רק אם אחד מבני הזוג לא מספיק בוגר כדי להבין את השני או כדי לקחת אחראיות בחיים המשותפים.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל סרטן
בתחילת הקשר, יכול להיות התאמה בין מזלות מושלמת. יליד מזל סרטן יודע לעודד את בן מזל תאומים וזה נותן לו כוח להתגבר על כל מכשול ולהתקדם מהר בחיים. אך בן מזל סרטן אוהב את הבית ומעדיף להתבודד בחום הביתי במקום לצאת לבלות, מה שיכול להלחיץ את היליד מזל תאומים אשר אוהב חיים חברתיים. יליד מזל סרטן פועל לפי הרגשות, לא משנה כמה הוא חכם וזה יכול להפריע לבן מזל תאומים אשר מאד מחושב ולגרום לחילופי דעות בלתי נסבלים. לטווח ארוך, אין התאמה טובה בין שני המזלות.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל אריה
לבן מזל תאומים יש את היכולת להסתגל לחיים המשותפים עם יליד מזל אריה, במיוחד כי הוא מבין שיליד מזל אריה רוצה לעשות את הכול כדי שיהיה ביניהם קשר רומנטי מושלם. בן מזל אריה יודע לתמוך, לסלוח ליציאות לא במקום של יליד מזל תאומים, לכבד את הרגשות שלו ואת הצורך שלו לחופשיות. בני שני המזלות משתלבים טוב מאד, כי קל להם להתרגל אחד עם השני. בקיצור, מבחינת אסטרולוגית, במקרה הזה יכול להיות התאמה בין מזלות ממש טובה.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל בתולה
יליד מזל בתולה יכול להתאהב מבן מזל תאומים בגלל הגישה אחראית שלו, אשר נותן לו ביטחון והרגשה שהוא אהוב באמת. אך במשך הזמן, בן מזל בתולה לא מסוגל להתגמש מספיק לדרישות של יליד מזל תאומים, אשר נמרץ מדי ואוהב שינוים. מבחינת הכספים, בני שני המזלות יכולים להסתדר אך כול אחד יכול לראות ולחפש דרך אחרת להשיג רמת חיים מספקת. בן מזל תאומים יכול לחשוב שיליד מזל בתולה פרפקציוניסט מדי. על פי אסטרולוגיה זה לא זוג מומלץ.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל מאזניים
שני המזלות הם סמלים אוויר, מה שגורם לרגשות, גישה, מחשבות וסנטימנטים דומים. כל אחד זקוק לשינוים בחיים, כול אחד אוהב חיים חברתיים. יליד מזל תאומים מעוניין שהקשר הרומנטי יחזיק מעמד, הוא יצטרך לתת לבן מזל מאזניים את כל החופש שהוא זקוק. מצד שני, יליד מזל מאזניים יודע לשקף את הסנטימנטים היטב ועבור בן מזל תאומים  מאד חשוב להרגיש אהוב. הוא ירגיש בטחון ויהיה מאושר, יוכל להתרכז בקריירה והתפתחות עצמית ויתאמץ גם כדי שהקשר יצליח.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל עקרב
ילידי מזל תאומים מעוניינים לנסות חוויות חדשות, ליהנות כמה שיותר מהחיים, להיות עסוקים. בני מזל עקרב מעוניינים להתרכז יותר בהתפתחות אישי. הם ולא מוכנים להתפנות כדי להשתתף בכל האירועים החברתיים ומצד שני יכולים לקנא אם בן זוגו מזל תאומים יוצא לבד כדי לבלות. לא משנה כמה שיליד מזל עקרב ישתדל לגרום ליליד מזל תאומים להיות מאושר, הוא לא ממש יצליח. כי בן מזל תאומים זקוק לחברה, לאנשים מחוץ לבית, לפעילות אינטנסיבית. לכן, בין שניהם אין התאמת מזלות טובה.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל קשת
אסטרולוגיה צופה שיליד מזת תאומים יכול להתאהב בקלות מבן מזל קשת, מפני שהוא מלא חיים, ישר, רגשי. אך קשה מאד לשמור על קשר רומנטי יציב ומאושר לטווח ארוך. בן מזל תאומים מעוניין ללמוד, לשוחח, להיפגש עם אנשים, וזה יכול למשוך את הבן מזל קשת. אך לגבי הכסף אין להם תוכניות דומות. שניהם עקשנים וזקוקים להרגיש חופשיים לקחת החלטות. לבן מזל תאומים יש נטייה לנסות דברים אסורים, מה שיכול להציק ליליד קשת. ובנוסף, אף אחד לא סובל ביקורות. בקיצור, לא זוג מושלם.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל גדי
על פי התאמת מזלות אסטרולוגית, אין סיכוי גדול שיליד מזל תאומים יהיה מאושר ביחד עם בן מזל גדי, אשר רציני ומתעסק הרבה מידי בקריירה שלו וזה על חשבון היחס הרומנטי. לבן מזל תאומים יכול להיות קשה להקשיב בסבלנות לכל הבעיות המקצועיות של יליד מזל גדי. בנוסף, בן מזל גדי קצת קמצן וחושב על הביטחון הפיננסי, מה יכול לשעמם את יליד מזל תאומים אשר מעוניין לצאת ולבלות ולהתפנק. כדי להצליח ביחד, שני בני הזוג חייבים לעשות מאמצים רבים.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל דלי
מאד שמח ותקשורתי, יליד מזל תאומים יכול לגרום לבן מזל דלי להתאהב ממנו בקלות. בני שני המזלות יכולים לשוחח שעות של נושאים שמעניינים את שניהם ולא משתעממים אף פעם ביחד. הבעיה היחידה יכולה להופיע בתחום הפיננסי. לבני שני המזלות יש נטייה להחליף בקלות את המקום העבודה כשלא ניראה להם מספיק מעניין או אתגרי. זה יכול לגרום לבעיות כספיות רציניות. אך אם יש אהבה הם יכולים להסתדר ולעבור על מכשולים, כי בסך הכול יש התאמה בין מזלות די טובה.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל תאומים: התאמת מזלותמזל תאומים עם מזל דגים
המזלות תאומים ודגים הם שני סימנים שונים, אוויר ומים, עם תכונות שונות מידי כדי להסתדר בטווח ארוך. מסתורי ומעניין, יליד מזל דגים יכול למשוך את בן מזל תאומים. אך זה לזמן קצר. אין התאמת מזלות טובה במקרה הזה. יליד מזל תאומים די אימפולסיבי ויש לו מצב רוח משתנה, מה שיכול לבלבל את הבן מזל דגים אשר צריך לעשות מאמצים רבים כדי להבין אותו. מצד שני, בן מזל דגים די סגור בתוך עצמו ואוהב לקחת החלטות לבד, בלי לשתף את הבן/בת זוגו.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור תאומים:
כדאי להיזהר מבני המזל עקרב

attentionהאסטרולוגים מעריכים שעקרב אינטליגנטי ונמרץ, אך אוהב לשלטת, מה שיכול לפגוע בצורך לחופשיות של תאומים. אם אתם אוהבים לפלרטט לפעמים, מוטב לוותר מהר כי זה מפריע מאד לעקרב. אם אתם מעוניינים בקריירה מוצלחת, בן מזל עקרב יכול להיפגע בגלל השעות רבות שאתם נמצאים מחוץ לבית. אם בכל זאת בחרתם בן מזל עקרב, תחשבו שיחס מבוסס על מין לא ממש מתפקד בטווח ארוך ולכן מומלץ לחשוב על סיבה רצינית ומוצדקת כדי להמשיך את הקשר. על פי אסטרולוגיה, עקרב יכול להיות בן זוג מקסים שאפשר לסמוך עליו רק אם הוא יכול להוביל ולנהל את הקשר.

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *