web analytics
ראשי / הורוסקופ הודי

הורוסקופ הודי

אסטרולוגיה הודיתאסטרולוגיה הודית, ששורשיה נמצאים ב-1500 לפני הספירה, היא עדיין נושא חשוב בחיים של ההינדים המודרניים. לפי האמונה ההודית העתיקה, חייו וגורלו של כול אדם מושפעים מקארמה שלו. חייו משקף את המעשים ולקח מחייו הקודמים. מצד שני, במהלך החיים, האדם רוכש ידע שאמור לעזור לו בגלגול הבא. ההודים מאמינים בגלגול הנשמות והם חושבים שבמהלך החיים צריכים לדאוג ללכת בדרך הנכונה כדי לא לייצר התחייבויות לגלגול הבא. במקביל להורוסקופ אירופאי יש גם הורוסקופ הודי. המזלות מכול גלגל המזלות ההודי מתוארות לפי מיקום השמש במהלך שנה.
 
מזל משאה 14.04 – 14.05    
מזל זה, סמל אש שנשלט על ידי כוכב מאדים הוא מקביל למזל טלה מגלגל המזלות אירופאי. על פי הורוסקופ הודי, מי שנולד במזל משאה הוא אדם אמיץ, מלא ביטחון עצמי, שלא מפחד משינויים. הוא אימפולסיבי אך אופטימי, מה שיעזור לו להתגבר על כול מכשול במהלך חייו.
 
מזל ורישאבה 15.05 – 14.06    
סמל אדמה שנשלט על ידי כוכב ונוס, מזל זה הוא מקביל למזל שור. אסטרולוגיה הודית מתארת את היליד כאדם סובלני, גמיש, איש משפחה שאין כמוהו. הם יודעים היטב לטפל בקונפליקטים מכול סוג. הם יודעים לנצל כול הזדמנות ולכן הם יצליחו בגדול מבחינת מקצועית.  

מזל מיטונה 15.06 – 16.07    
מזל מיטונה הוא סמל אוויר שנשלט על ידי כוכב חמה. זה מקביל למזל תאומים. מי שנולד במזל זה מתואר כאדם חכם, יצירתי, אופטימי. הוא מוכשר מאד, יכול להצליח בתחומים שונים, טכנולוגיים או אמנותיים. הוא יודע להתמודד עם משברים, לקחת מהר החלטות נכונות.

מזל קארקה 17.07 – 16.08    
זה מקביל למזל סרטן מגלגל המזלות אירופי. מזל קארקה הוא סמל מים שנשלט על ידי הירח. מי שנולד במזל זה הוא אדם רגיש, מלא דמיון, איש מסורתי שאוהב משפחה וחברה. הוא יכול להתעצבן מהר אם מישהו פוגע בכבודו אך הוא נרגע מהר. בכל זאת, הוא לא שוכח.

מזל סמחה 17.08 – 16.09     
מזל זה הוא המקביל של מזל אריה. על פי אסטרולוגיה הודית, הוא סמל אש שנשלט על ידי השמש. זה אומר שהיליד הוא מלא מרץ, שיכול להשיג את כול מטרה שהוא קובע לעצמו. הורוסקופ הודי אומר עליו שהוא גם נדיב, מנהיג מלידה, אוהב לעזור. מבזבז על דברים איכותיים.  

 
מזל קאניה 17.09 – 17.10    
בגלגל המזלות הודי, מזל זה הוא המקביל של מזל בתולה. זה סמל אדמה שנשלט על ידי כוכב חמה. ילידי מזל זה הם אנשים פרגמאטיים, ששוקלים את הכול בכול רגע. הם לא אוהבים לקחת סיכונים ולכן קשה להם להחליט. הם מחפשים יציבות בחיים הפרטיים וגם בקריירה.
 
מזל טולה 18.10 – 16.11    
זה המזל המקביל למזל מאזניים. על פי הורוסקופ הודי, הוא סמל אוויר שנשלט על ידי הכוכב ונוס. יליד מזל זה הוא טיפוס אינטלקטואלי, שאהב את היופי, בן אדם מנומס שמכבד את כול אחד. יש לו אופי לא יציב אך הוא מעוניין ביציבות וזה יעזור לו להשיג חיים משפחתיים מלאים סיפוק ואושר.
 
מזל ורישיקה 17.11 – 15.12    
על פי אסטרולוגיה הודית, זה סמל מים שנשלט על ידי הכוכב מאדים. מזל זה הוא המקביל של מזל עקרב. בני מזל זה הם אנשים אינטואיטיביים, חכמים מעבר לממוצע, ידידותיים. אם מישהו ינסה לעבוד עליהם, הם יגלו מהר את זה ויחפשו מקמה. הם אהבים ללמוד ולגלות דברים חדשים קשורים לסביבתם.

מזל דאנוס 16.12 – 14.01    
דאנוס הוא המזל המקביל למזל קשת. זה סמל אש, שנשלט על ידי הכוכב צדק. הורוסקופ הודי מתאר את הבן מזל דאנוס כאדם שאפתני, מלא ביטחון עצמי, שלא מפחד משום דבר ומוכן לקחת סיכונים כדי להשיג את מטרותיו. הוא אהב לנסוע, אוהב חברים אך לפעמים הוא יכול לאכזב כי הוא לא מכבד תמיד את הבטחותיו.  

מזל מאקרה 15.01 – 12.02    
זה המזל המקביל למזל מזל גדי מגלגל המזלות אירופאי, סמל אדמה שמושפע על ידי הכוכב שבתאי. ילידי מזל זה הם אנשים מחושבים, מאורגנים, שאפתנים וסובלניים. יש להם יכולת להתמודד עם כול מכשול שיופיע בדרכם. הם אנשים ישרים, אובייקטיביים. אך הם לא אהבים לקחת החלטות ברגע אחרון.

מזל קומבה 13.02 – 14.03    
מזל זה מקביל למזל דלי. לפי אסטרולוגיה הודית, זה סמל אוויר שנשלט על ידי הכוכב שבתאי. בני מזל קומבה הם אנשים נדיבים, חכמים, מוכנים תמיד לעזור ולתרום. הם אנשים ישרים שלא מפחדים להביא דעות. הם יותר רוחניים מאשר מטריאליסטיים, ומדיטאציה עוזרת להם כדי להגיע לאיזון נפשי.

מזל מינה 15.03 – 13.04    
זה סמל מים שנשלט על ידי הכוכב יופיטר, המקבים למזל דלי מגלגל המזלות אירופאי. על פי הורוסקופ הודי, מי שנולד במזל זה הוא אדם נדיב, יצירתי, אוהב פילוסופיה ולעזור, לתרום למטרות הומניטאריות. הוא אש סקרן, שנמשך  גם למדעים נסתרים כמו אסטרולוגיה הודית.


מידע נוסף בתחום אסטרולוגיה, הורוסקופ וגלגל המזלות שיכול לעניין אותך

גלגל המזלות וגלגול המזלות
mandala_symbol על גלגול נשמות יש המון דעות, תיאוריות וויכוחים ולא רק עם המדע אשר פוסלת אפשרות זאת אלא גם ביהדות או קבלה או אסטרולוגיה יש דעות שונות. על פי תיאוריות מסוימות מבוססות בעיקרון של קארמה, חלק גדול של מיסטיקנים מאמינים שכל בן אדם עובר כמה שלבים של קיום

 

הורוסקופ 2014 לפי תאריך לידה
Horoscope by Date of Birthאהבה חדשה? כסף? אולי מקום עבודה חדש? למרות שנותרו כמה חודשים טובים משנה הנוכחית מי שמעוניין לגלות מה האסטרולוגיה שנתית מצפה שיקרה בשנת 2014 לפי היום שבו נולד, יכול לקרוא להורוסקופ יומי

 

אסטרולוגיה הודית על התאמת מזלות
אסטרולוגיה הודיתבשנים האחרונות האסטרולוגיה ההודית מתחילה לעניין יותר ויותר את המערב. יש משהו מיוחד שמעסיק את המיסטיקנים מכל הסוגים שרק אסטרולוגיה הודית יכולה להסביר. כאשר מדברים על התאמת מזלות כדאי ללמוד כמה דברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כדי להתחבר לפאנל אדמין חייב לכתוב את התוצאה הנכונה לחישוב מתמטי זה: *