web analytics
ראשי / הורוסקופ סיני 2018 – שנת הכלב

הורוסקופ סיני 2018 – שנת הכלב

הורוסקופ סיני 2018 - שנת הכלבעל פי לוח שנה סיני, שנה סינית החדשה, שנת הכלב, סמל האדמה, תתחיל ב-16 לפברואר 2018. אסטרולוגיה סינית, אחת הותיקות ומעניינות בעולם, טוענת ששנת הכלב יעודד את האנשים להיות יותר חזקים, להילחם בכל כוחות עבור זכויותיהם ומטרותיהם. כנראה שלא רק הרצון להצליח ושאפתנות של בני אדם יוגברו אלא גם הקיצוניות, במיוחד דתית. באמונה הסינית, הכלב נחשב כחייה נסתרת והשפעתו יגביר את הרוחניות וקיצוניות הדתית. האנשים אפילו הכי חילוניים, יכולים לחזור לאמונה. הם יהיו פחות סובלניים, יעיזו לדרוש יותר, ויש מצב שנראה שינויים רבים בעולם וגם בסביבה הקרובה.
הורוסקופ סיני עבור שנה סינית 2018, שנת הכלב, מעיד על שינויים שיעמידו את הילידים מול הזדמנויות והחלטות חשובות. צפויים אירועים רבים וכדי למנוע מצבים לא נעימים כדאי לשים דגש על ביטחון עצמי ולפעול בהתאם. לכל בני מזלות סינים מומלץ לתקשר ולהיות סולידאריים עם האנשים במצוקה, לנסות לעזור כמה שיותר לבני המשפחה או החברים שזקוקים לתמיכה.
שנה סינית החדשה אמורה להיות מלאת מחאות, שביתות, קונפליקטים רציניים במקום העבודה, במטרה להשיג תנאים יותר טובים, ביטחון כלכלי, עתיד יותר טוב ובטוח. בתחום הפוליטי וחברתי צפויה נטייה לא לסמוך בקלות על הבטחות ואנשים אפילו קרבים. השפעת מזל כלב גורמת לאנשים לפעול בזהירות ולפחד מטעויות אך לטווח ארוך זה אמור להיות לטובתם. בני מזלות סינים ילמדו להיות קפדנים, זהירים יותר ולסמוך רק על עצמם.

שנה סינית – אהבה ומשפחה

עבור כל הילידים ששייכים לגלגל המזלות הסיני, בשנת הכלב קיימת נבואה שמעידה על חשיבות המשפחה בכל המטרות שנקבעו לשנה החדשה. מי שלבד אמור למצוא בן אוב ת זוג עד שנה סינית הבאה. שנת הכלב אמורה להביא אושר ופרידה באותו זמן. הכלב הוא נחשב כנאמן, החבר הכי טוב של האדם. אסטרולוגיה סינית מצביעה על שקט ושלווה בבית, אהבה ונאמנות לארץ ולכל מטרה שרוצים להשיג בחיים. מצד שני, צפויה נטייה לפעול לפי עקרונות וצדק וזה יכול להוביל לקונפליקטים רציניים.
אמורה להיות שנה עם תוצאות חיוביות רק עבור הילידים שיוכלו להתגמש ולשתף פעולה עם בני המשפחה. קיים אפשרות לקונפליקטים זמנים בחיי המשפחה. הילידים מכל גלגל המזלות הסיני שלבד יוכלו ללמוד את המשמעות של הבדל בין חוויה ארוטית זמנית ואהבה אמיתית. על פי לוח שנה סינית, שנת הכלב אמורה להיות שנה נהדרת עבור הילידים שרוצים להקים משפחה, לעשות שינויים חשובים בחיים, להתקדם. בני מזלות סינים מסוימים כמו דרקון, כבש, תרנגול, יעדיפו להתבודד ולהתרכז על קריירה בלבד. לשאר בני המזלות סינים צפויים הרבה הזדמנויות לעשות סדר בחיים האישיים.

שנה סינית – קריירה וכסף

הורוסקופ סיני לשנת 2018, שנת הכלב, מצפה לשינוי גישה כלפי עבודה לרוב בני מזלות סינים.
קיים סיכוי שהם יהיו מעוניינים לעבוד יותר קשה כדי לשפר את רמת החיים, לצאת מאינרציה, ליזום עסקים באופן פרטי, לעבוד מסביב לשעון. במיוחד בני מזלות סינים חזיר, תרנגול ופוף, אמורים לעשות מהפכה אמיתית בהרגלים, לקום יותר מוקדם כדי ללכת לעבודה, לנצל יותר את כישרונות ויצירתיות, להתרחק מבטלנות ונוחות. לבני המזלות נמר ודרקון מומלץ לשתף פעולה, להיות דיפלומאטיים יותר, לנסות להרחיב יחסים ומעגל החברים, ליצור קשרים חדשים שיכולים לעזור בקריירה.
בני המזלות ארנב, סוס ונחש אמורים להסתדר טוב מאד בתנאי שידעו לנצל את הכישרונות הכי בולטות שלהם. עבורם, צפויה שנה דינאמית, מלאת אתגרים חדשים, אולי שינוי מקום העבודה, יוזמה פרטית, שיפור יחסים עם הקולגות או שותפים לעסקים. בני מזל כבש אמורים להיות בין הילידים מכל גלגל המזלות הסיני שהכוכבים יעזרו להם ביותר במהלך השנה החדשה. רק שהם צריכים להיות זהירים ולהסתגל מהר לכל שינוי במקום העבודה או בעסקים. לכל בני מזלות סינים לא מומלץ לקחת סיכונים ולפעול אינסטינקטיבי אלא לחשב היטב כל מהלך. בשנת הכלב, אסטרולוגיה סינית ממליצה על השקעות בתחום נדל”ן, תיירות ומלונאות, שירותים ציבוריים, תכשיטים, יבוא – יצוא, אלקטרוניקה, תחום הרכב, מחירות און ליין. כדאי להימנע מהשקעות בתחום יופי ובריאות, פרסומת, אופנה, עיצוב.

שנה סינית – בריאות

שנת 2018, שנת הכלב לפי לוח שנה סיני מביאה סיכון לעליה במשקל, במיוחד לבני המזלות שור, דרקון, נחש, סוס, כבש ומחלות מאפיינות לסגנון חיים לא בריא, כמו סרטן, בעיות במערכת עיקול, מחלות לב וכלי דם. ההתקדמות הטכנולוגית גורמת לחוסר פעילות גופנית ונטייה להיתקע במשך שעות רבות מול המסכים. מי שרוצה להיות בריא חייב לעשות מאמץ להתנתק מהמחשב או סמארטפון וללכת לשחות או לחדר כושר באופן סדיר.

האלמנטים לא חיובים שמשפיעים על שנת 2018, שנת הכלב:
– אש, שמושך הפסדים פיננסים ותחרות לא הוגנת
– עץ, שמגביר את הסיכון למחלות, הבעיות הנפשיות

צבעי מזל של שנת 2018
– לבן, זהב, צבע כסף
– כחול, שחור, כחול כהה
– צהוב, כתום

צבעים שמושכים חוסר מזל ומחלות בשנת 2018, שנת הכלב
– אדום, גארנט
– ירוק, חום


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 3,816 גולשים

גלגל המזלות הסיני

מזל עכברושמזל עכברוש

הוא יודע ליהנות מהחיים. אוהב אוכל גורמה ומכיר היטב את משקאות הטובים. בדרך כלל סקרן, לא משנה על איזה נושא מדובר ומבין מיד...

מזל שורמזל שור

לפי אסטרולוגיה סינית, מי שנולד במזל שור החלטי ומנומס. הוא אוהב טבע ועבודות בטבע. הוא מסורתי, ביתי, אוהב ומחפש מקומות שקטים...

מזל נמרמזל נמר

לנמר יש חשק ללא גבולות ליהנות מהחיים ויש לו כול האמצעים כדי להשיג את מה שהוא רוצה. הוא לא ממש מתעניין בכסף או מעמד...

מזל ארנבתמזל ארנבת

מי שנולד במזל ארנבת מלא חיים ואוהב להשתולל, אך הוא די יציב, רגוע ומציאותי. הוא מנצל את חוכמתו כדי לבנות מקלט משלו ...

מזל דרקוןמזל דרקון

לפי אסטרולוגיה סינית, מי שנולד במזל דרקון ראוי להיות מנהיג בולט. כמו הדרקון האגדי, הוא צפוי להיות לוחם מלידה, מנצח...

מזל נחשמזל נחש

בעל מזל נחש בולט בתחום הרומנטי. הוא המאהב המושלם. כשהוא רוצה, הוא יכול לגרום לכל אחד לאבד את הראש, בדיוק כמו...

מזל סוסמזל סוס

האסטרולוגים הסינים חושבים שסוס הוא הסמל של האושר מוחלט. למזל זה יש כול המאפיינים של בעל חיים גזעי, כמו רעננות...

מזל כבשהמזל כבשה

לפי אסטרולוגיה סינית, לבעל מזל כבשה יש אופי אומנותי, עדין, אוהב שלווה ושלום. טעם מעודן, והוא חולם רק על חיים נוחים...

מזל קוףמזל קוף

בגלגל המזלות הסיני, הקוף נחשב כבעל חיים הכי אינטליגנטי. יש לו כשרון יוצא דופן להסתדר בכל מצב, לא משנה כמה שהוא...

מזל תרנגולמזל תרנגול

לפי אסטרולוגיה סינית, הכרבולת של התרנגול מגנת עליו מסכנות ורוחות רעות. לכן, יש לו ביטחון עצמי בכל מצב שהוא נמצא...

מזל כלבמזל כלב

בעל מזל כלב הוא החבר הכי נאמן, שאפשר לסמוך עליו בעניים עצומות. הוא רגוע, עדין, מקשיב ומבין. הפילוסופית חיים שלו ...

מזל חזירמזל חזיר

לפי אסטרולוגיה סינית, בעל מזל חזיר הוא ישר ומכובד, החלטי ואחראי. הוא חסיד של המימרה "תמהר לאט". הוא לא סובל...