web analytics
ראשי / מזל טלה

מזל טלה

מזל טלהמזל טלה תאריכים: 21 במרץ – 20 באפריל

מזל טלה תכונות

מזל טלה הוא סמל הראשון בגלגל המזלות. על פי אסטרולוגיה, בני מזל טלה הם אנשים חזקים ועקשנים, הולכים בדרך שלהם למרות כל המכשולים ולא מוותרים בקלות. לבן מזל טלה אמיתי יש אופי שמח, ביטחון עצמי, ואוהב חידושים בכל תחום.
מיסטיקנים אומרים על מזל טלה שהוא אמיץ, לפעמים תמים, יש לו מלא רעיונות, הוא בעל יוזמה ומיד מתחיל לפעול כדי להשיג מהר את המטרות, כי אין לו סבלנות לחכות. בני מזל טלה הם אנשים ישרים, רציונאליים, החלטיים. הם יכולים ומעוניינים לנהל ולהוביל תהליכים. יש להם כישרון פראקטי וטכני.

לפי תחזית אסטרולוגית, בני מזל טלה יכולים להיות לפעמים נמרצים מדי, הם לוחצים כדי להגיע למטרות. זה יכול לחזור נגדם כי הם יכולים להפריע ולפגוע באחרים. הם יכולים להתווכח, לא לכבד את המנהלים, להתעצבן בקלות. אם בן מזל טלה לא מצליח לשלוט בעצמו, הוא יכול לפול למצבים מסוכנים.
על פי הורוסקופ, מזל טלה אוהב תחרויות, אתגרים, יש לו ביטחון עצמי עצום.
הוא ספורטאי, אוהב להלחם בשביל החלומות שלו, אפילו להסתכן. אסטרולוגיה צופה לתאונות רבות במהלך החיים, במיוחד באזור הראש. הוא אימפולסיבי, תמיד מוכן להלחם עבור הדעות והמטרות שלו. כל מה שחדש מאתגר אותו. מזל טלה מחפש תמיד את ההצלחה ומנסה להיות תמיד במקום הראשון.

מזל טלה היום 17.07.24

יש לכם תחזית אסטרולוגית יומית טובה שמעידה על יום מלא אנרגיה חיובית והזדמנויות להתקדם הן ...

למד עוד על מזל טלה

כל הפרטים שיכולים לעניין אותך על מזל טלה: אסטרולוגיה, הורוסקופ, התאמת מזלות, הורוסקופ אהבה ועוד…

תכונות חיוביות עיקריות של מזל טלה

כושר גופני, עצמאות, אומץ, כבוד, התלהבות, ויטאליות, לא חושש אף פעם ליזום מזהו חדש, כישרון מיהולי, תחרותי, שאפתנות, רצון להצליח, מרץ, מעורבות

תכונות שליליות עיקריות של מזל טלה

ממהר, לפעמים שטחי, אלים, אימפולסיביות, אנוכי, חצוף, רוצה לשלוט, יוצר קונפליקטים, רגזן, לא שולט על עצמו, לא גמיש

בריאות

בני מזל טלה מלאי חיוניות. על פי אסטרולוגיה יומית, יש סיכון שהם יסבלו מבעיות שיניים, ומפתחים חום בקלות. הם רגישים ללחצים כי הם לא יודעים להתאפק ולעצור בזמן, לקחת הפסקה כדי לנוח ולחזק כוחות. צפויה רגישות בכליות וקיבה. אך טלה הוא בן מזל עם כוח להבריא הכי חזק מבין כל המזלות.

קריירה

ליליד מזל טלה יש סיכוי להצליח כרופא מנתח, נוירוכירורג, איש צבא, מהנדס בתחום מכני, בניה וארכיטקטורה, בתחומי עיתונאות פרסום ותקשורת, כל תחום אחר אשר דורש אומץ, מאמץ גופני, תחרות, התלהבות

זוגיות ומשפחה

לא ממש מתאימים לחיי המשפחה. ילידי מזל טלה לא יודעים לשקף את הסנטימנטים אך אם הבן/בת זוג יודע איך להסתדר איתו, אפשר להשיר הרבה ממנו. הגבר מעוניין להיות ראש המשפחה, ושבת זוגו תשקף את הצלחתו. אישה טלה תהיו בת זוג מצוינת רק לגבר שאפתן, שרוצה להשיג משהו בחיים.

מספרי מזל: 1, 9

יום המזל: יום שליש

התאמת מזלות טלה

התאמה כללית טובה מאד עם מזלות אריה וקשת
התאמה מקצועית עם מזל גדי
התאמה רגשית עם מזל סרטן
התאמה פיננסית עם מזל שור
התאמה סנטימנטאלית עם מזל מאזניים
התאמה רוחנית עם מזלות קשת ודגים

מפורסמים שנולדו במזל טלה

לאונרדו דה וינצ’י, סלין דיון, מריה קארי, אלטון ג’ון, אריק קלפטון, צ’ארלי צ’אפלין

Aries Womanמזל טלה נקבה

אסטרולוגיה אומרת על ילידה מזל טלה נקבה שהיא הליידי הגדולה של גלגל המזלות. אישה אשר נולדה במזל טלה היא לוחמת אמיתית עם אישיות מורכבת. היא נלחמת למען זכויות נשים ולא מקובל עליה…


Aries Manמזל טלה זכר

על פי הורוסקופ, גבר מזל טלה מאד יצירתי, מלא רעיונות מחוכמים. לכן, למרות שלחיות איתו יכול להיות מעייף, אין שום סיכון להשתעמם. הוא חכם ונמרץ ולכן, אישה בעלת אופי איטי יכולה להישאר אחורה…

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה