web analytics
ראשי / מזל אריה התאמת מזלות

מזל אריה התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 28,170 גולשים
 

מזל אריה: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל אריה:
טלה, תאומים, קשת

לאריה יש התאמת מזלות מצוינת עם בני מזל הנ”ל. האישיות הבולטת של מזל אריה מתאימה בהחלט לטלה היצירתי, נלהב, תמיד מלא רעיונות ועם לב גדול ומלא תשוקה. הקשר סנטימנטאלי בין שני המזלות יכול להיות תמיד רק פעיל ולוהט.
אריה ותאומים הם סמלים של אש ואוויר. הם אוהבים אותם דברים: לבזבז, לצאת לבלות, הרבה חברים. כול יום יראה אחר כי בן מזל תאומים אוהב לגוון. מלא התלהבות, הוא ישתדל להראות לבן מזל אריה כמה שתענוג לחיות. האישיות של תאומים יכול להשתנות לפי המצב, לפי האינטרסים שלו ולכן כדי לבדוק את הורוסקופ יומי לראות מה צפוי לקרות.
אריה מתאים גם למזל מאזניים בגלל התכונות שמשתלבות לאישיות שלו. הכישרון יצירתי של אריה מתאים לנטייה אומנותית של מאזניים. שנהם יציבים, נדיבים, רומנטיים. הם יכולים להיות חברים הכי טובים. X

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל טלה
אסטרולוגיה צופה שילידי שני המזלות יכולים להתאהב ולייצר קשר רומנטי חזק ומלא תשוקה. אך בן מזל אריה זקוק לתשומת לב, כבוד והוקרה וזה יכול להפריע ליליד מזל טלה אשר לא פחות אגוצנטרי. בן מזל טלה זקוק לתמיכה והוא יכול לקבל את זה תמיד ממזל אריה, חזק ומוכן לעזור. בני שני המזלות מתאימים מאד מבחינת מיני ואם יש להם מספיק טאקט הם יכולים להיות כל החיים מאושרים ביחד.

מזל שור: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל שור
קל מאד שבן מזל שור יתאהב מבן מזל אריה. הוא מעריך מאד את הנדיבות, כוח, חום וסבלנות של יליד מזל אריה. מצד שני, יליד מזל אריה מעריך מאוד את היכולת של בן מזל שור להרוויח כסף. בגלל זה, על פי הורוסקופ, יכול להיות אהבה ממבט ראשון בין ילידי שני המזלות. אך במשך הזמן, אסטרולוגיה צופה שאין סיכוי גדול לקשר הרומנטי מוצלח. בין שני המזלות אין התאמה אמוציונאלית. כל מריבה קטנה יכולה להפוך למשבר אמיתי אשר יהרוס את הקשר.

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל תאומים
לבן מזל תאומים יש את היכולת להסתגל לחיים המשותפים עם יליד מזל אריה, במיוחד כי הוא מבין שיליד מזל אריה מעוניין לעשות את הכול כדי שיהיה ביניהם קשר רומנטי מושלם. בן מזל אריה יודע לתמוך, לסלוח ליציאות לא במקום של יליד מזל תאומים, לכבד את הרגשות שלו ואת הצורך שלו לחופשיות. בני שני המזלות משתלבים טוב מאד, כי קל להם להסתגל אחד עם השני. בקיצור, מבחינת אסטרולוגית, במקרה הזה יש התאמה בין מזלות ממש טובה אשר יכולה להוביל לקשר רומנטי מוצלח.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל סרטן
בדרך כלל, יליד מזל סרטן מסתיר את הסנטימנטים ואת הרגשות ומנסה לשקף אופי חזק, יותר חזק מאשר במציאות. לבן מזל אריה יהיה קשה להסתגל לחיים המשותפים כי שניהם שונים מדי. יליד מזל סרטן רגיש מאד ומאד קל לפגוע בו. הוא יכול להיות בלי מצב רוח ימים שלמים, מה שלא מתאים לבן מזל אריה אשר מאד פעיל, חזק, נמרץ ועסוק מדי כדי לשים לב או לבזבז זמן להסתדר עם הבן/בת זוגו כמו שהוא היה רוצה. לכן, במקרה הזה אין התאמת מזלות טובה מספיק כדי שהקשר הרומנטי יצליח.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל אריה
אם אופי חזק, די עקשנים והחלטיים, צפוי להיות קשה לבני זוג שנולדו במזל אריה להסתדר ביחד. הם לא גמישים בכלל ולכן צפויות בעיות מיד אחרי תחילת הקשר. כל אחד מעוניין להוביל, הקריירה חשובה להם ולכן אין להם זמן לפשרות. למרות שבן מזל אריה הכי נדיב ואוהב מכל המזלות, הוא רוצה להיות תמיד במרכז, למשוך תשומת הלב של כולם. ושם יש רק מקום אחד, השני יכול להרגיש ממוזנח. בדרך כלל ילידי מזל אריה אוהבים לבזבז, לפנק את עצמם, וזה יכול להוביל לבעיות כספיות. לכן, אין התאמת מזלות טובה

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל בתולה
האופי של יליד מזל בתולה הוא לא מה שצריך בן מזל אריה. יכול להיות שבהתחלה בן מזל אריה יתאהב מיליד מזל בתולה במיוחד בגלל הצורך לקבל מחמאות והיליד מזל בתולה יתרשם מאד מהאופי החזק של אריה ויחמיא לו כל הזמן. כנראה שבהתחלה, יליד מזל בתולה יחשוב שבן מזל אריה זקוק לעזרה שלו ולכן יחשוב גם שהם מתאימים. אל מהר מאד יגלה שטעה. בין ילידי שני המזלות יתכן חילופי דעות מבחינת הכסף. בן מזל אריה אוהב לבזבז ויליד מזל בתולה מאד מחושב ומעוניין לבנות עתיד בטוח. לא ממש התאמת מזלות טובה.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל מאזניים
בני שני המזלות רומנטיים אך לאסטרולוגים יש ספק לגבי ההתאמה ביניהם. בן מזל מאזניים רגוע ואוהב שקט ושלווה ויליד מזל ארה אימפולסיבי מדי כדי להצליח לשמור על אווירה נוחה ביניהם. על פי אסטרולוגיה, צפויים קונפליקטים רציניים במהלך הקשר. כאשר בני הזוג כבר לא צעירים, ליליד מזל מאזניים יש נטייה לפלרטט, במיוחד כדי להוכיח לעצמו שעדיין יכול למשוך תשומת לב. מבחינת העבודה, בני שני המזלות יכולים להתאמץ לפי החשק, מה שיכול לסכן את היציבות הפיננסית. כנראה שהקשר רומנטי לא יהיה מוצלח.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל עקרב
על פי הורוסקופ אין התאמת מזלות טובה בין אריה ועקרב. בן מזל אריה לא אוהב לדבר הרבה מידי על עצמו ויתכן שבמהלך הקשר יליד מזל עקרב יגלה את מישהו ממש שונה ממה שהוא חשב שהכיר בהתחלה. יליד מזל עקרב בררן ופרפקציוניסט יהיה לו קשה להסתדר עם בן מזל אריה אשר חושב שהוא מושלם ולא יסבול את הביקורות שלו. במהלך הקשר יתכן גם חילופי דעות סוערים גם בגלל הכסף כי כל אחד ינסה לנהל את התקציב המשותף לפי הסדר עדיפויות שלו.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל קשת
לילידי המזלות אריה וקשת יש בערך אותם תכונות. שניהם נדיבים, אוהבים מכל הלב, רוצים לעזור. אך יליד מזל אריה חייב ללמוד שיש סיכון שבן מזל קשת לא יישאר נאמן לאורך זמן. ליליד מזל קשר יש רעיונות יוצא דופן כדי להרוויח הרבה כסף אך הוא אוהב לקחת סיכונים. יליד מזל אריה יתמוך בו, אם הוא יזכה הכול יהיה טוב ויפה. אך אם לא, בן מזל קשת ימשיך לזכות לאהבה ותמיכה של בן זוגו אך יאשים אותו בגלל הכישלון. לקשה הזה יש סיכוי רק אם שני בני הזוג עושים מאמצים כדי להסתדר ביחד.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל גדי
לבני מזל אריה וגדי יש אישיות שונה לחלוטין. יליד מזל אריה אוהב לוקסוס, להתפנק עם בגדים יקרים, רהיטים איכותיים וכול מה שהכי טוב בחיים, לא משנה כמה עולה. לבן מזל גדי לא חשוב מה הוא לובש, העיקר שיהיה נוח. הוא אוהב חיים פשוטים ולחסוך לעתיד בטוח. מכאן יכול להתפרץ חילופי דעות קשות כי ילידי שני המזלות לא מצליחים להגיע בקלות לקונסנזוס מבחינת הכסף. בנוסף ,בן מזל אריה אופטימי במיוחד ויליד מזל גדי רואה רק לפעמים את החצי הכוס המלאה. במקרה הזה אין תאמה בין מזלות טובה אשר יכול להוביל לקשר רומנטי מוצלח.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל דלי
אסטרולוגיה צופה שיש סיכוי קטן שהקשר הרומנטי בין ילידי מזל אריה ודלי יצליח כי הם שונים מדי מכל הבחינות. שניהם מאד גאים ותקועים בדעות אישיות וקשה להם להתגמש כדי להסתגל ביחד. בן מזל דלי לא מעוניין להרוויח כסף, עבורו זה נושא שולי, לא חשוב, כאשר עבור בן מזל אריה זה יכול להיות אפילו במקום הראשון. יליד מזל אריה יכול לחשוב שהמטרות בחיים של דלי לא מציאותיים והוא לא מספיק אחראי.  במהלך הקשר צפויים קונפליקטים רציניים כי לכל אחד יש ראיה אחרת לגבי החיים והמטרות שצריך להשיג.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל אריה: התאמת מזלותמזל אריה עם מזל דגים
יתכן שבתחילת הקשר יליד מזל דגים ישקף אופי רגיש ואת הצורך לתמיכה, וזה ימשוך את יליד מזל אריה, חזק ומעוניין לעזור. אך בהמשך, בן מזל אריה יכול להיות מופתע מבן מזל דגים אופטימי והחלטי אשר מסוגל להסתדר ללא שום תמיכה, בלי אפילו להתייעץ איתו. אין להם תכונות דומות חוץ מהנטייה לבזבז ולהתפנק. בן מזל דגים מאד אינטואיטיבי וזה יכול לפגוע ביליד מזל אריה אשר  ירגיש חשוף מידי מולו. לכן, אפשר להגיד שאין התאמת מזלות מסיק טובה כדי שהיחס הרומנטי יהיה מאושר לאורך זמן.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור אריה :
כדאי להיזהר מבני המזל שור

attentionאין התאמת מזלות טובה של אריה עם שור ועוד מהתחלה צפויים קונפליקטים בגלל האופי קשוח של שניהם. יליד מזל אריה חזק ורוצה לקבל ערכות טובות ומחמאות כל הזמן. למרות זאת, בן מזל שור עקשן, לא מחלק מחמאות בקלות, זהיר מדי. וגם יש לו נטייה להביא ביקורות, מה שיכול להפריע מאד למזל אריה. אם כבר התאהבתם במישהו שנולד במזל שור ואתם יכולים לשלוט ביהירות, כולם יהיו מרוצים. זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על האישיות, אלא לפעול בלי לחפש תמיד את התמורה. מי שמאמין באסטרולוגיה יכול לקרוא את הורוסקופ יומי באופן סדיר ולגלות מה מצפה לו גם מבחינת רומנטית. 

 

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *