web analytics
ראשי / מזל סרטן התאמת מזלות

מזל סרטן התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 23,946 גולשים


מזל סרטן: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל סרטן:
שור, בתולה, עקרב, דגים

על פי אסטרולוגיה לגבי התאמת מזלות, סרטן ושור יכולים להיות שילוב מאד מוצלח. יש להם אותם נטיות, עדיפות, מטרות. שור יציב, מאד נאמן, לויאלי. שני המזלות אוהבים יציבות רגשית ופיננסית. מי שנולד במזלות סרטן ושור מוכשרים בתחום הפיננסי. לשור צפוי מזל כספי בכול יוזמה ושור יודע במה להשקיע. בני שני המזלות לא בזבזנים אלא להפך, אוהבים לחסוך ולכן לא צפויות בעיות כספיות רציניות במהלך החיים משותפים. שני המזלות אוהבים אותם דברים, לכן הם ייהנו לבלות הרבה זמן ביחד. לשני המזלות יש נטייה לקנאות, ולכן החתונה יביא רק שקט ושלווה בחייהם. 

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל טלה
בן מזל טלה יכול למשוך את יליד מזל סרטן, אשר יתאהב במיוחד בגלל האישיות החזקה שלו. אך אחרי זמן קצר הם יגלו שיש להם ערכים שונים לחלוטין. האימפולסיביות של בן מזל טלה יכול לעצבן את יליד מזל סרטן, אשר רוצה בית מלא שקט ושלווה, מלא ילדים.זה יכול לא להתאים ליליד מזל טלה, אשר רוצה לבלות ולבנות קריירה מוצלחת. הורוסקופ צופה שבן מזל טלה אשר אוהב חברה ובילוים יכול לא להסתדר בטווח ארוך עם מזל סרטן, אשר אוהב יציבות ומעוניין לנהל את העניינים בבית.

מזל שור: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל שור
על פי התאמת מזלות מבחינת אסטרולוגית, ילידי מזלות שור וסרטן יכולים לבנות קשר רומנטי מצוין לטווח ארוך. בני שני המזלות אוהבים בית ומשפחה ומוכנים להתאמץ למען הצלחה משותפת, ילדים, בית. בן מזל סרטן נאמן ושקט, ולכן יליד מזל שור לא צריך לפחד שיהיה נבגד. יליד מזל שור יתמוך תמיד בבן זוגו, מה שיכול לעזור לבן מזל סטרן להצליח יותר מהר בקריירה ולספק רמת חיים טובה לבני משפחתו. בני שני המזלות יכולים לבנות קשר רומנטי מושלם.

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל תאומים
בתחילת הקשר, יכול להיות שיש התאמה בין מזלות מושלמת. יליד מזל סרטן יודע לעודד את בן מזל תאומים וזה נותן לו כוח להתגבר על כל מכשול ולהתקדם מהר בחיים. אך בן מזל סרטן אוהב את הבית ומעדיף להתבודד בחום הביתי במקום לצאת לבלות, מה שיכול להלחיץ את היליד מזל תאומים אשר אוהב חיים חברתיים. יליד מזל סרטן פועל לפי הרגשות, לא משנה כמה הוא חכם וזה יכול להפריע לבן מזל תאומים אשר מאד מחושב, ולגרום לחילופי דעות בלתי נסבלים. לטווח ארוך, אין התאמה טובה בין שני המזלות.

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל סרטן
אסטרולוגיה צופה שאין המאמת מזלות טובה במקרה הזה. לבני מזל סרטן יש זיכרון מצוין. לבני הזוג שנולדו במזל סרטון יש סיכון למרובות ממושכות כי הם לא שוכחים ולא סולחים בקלות. לשני בני הזוג יש אופי מורכב, הם מלאי רגשות וקשה להם להיות מציאותיים ואופטימיים. את הרוב הזמן שהם מבלים ביחד הם רק מביאים ביקורות אחד לשני. החיים ביחד לא יהיו מאושרים אף פעם לפי הציפיות כי הם לוקחים כול דבר ברצינות וזה יכול לגרום ללחצים וכאב.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל אריה
בדרך כלל, יליד מזל סרטן מסתיר את הסנטימנטים ואת הרגשות ומנסה לשקף אופי חזק, יותר חזק מאשר במציאות. לבן מזל אריה יהיה קשה להסתגל לחיים המשותפים כי שניהם שונים מדי. יליד מזל סרטן רגיש מאד ומאד קל לפגוע בו. הוא יכול להיות בלי מצב רוח ימים שלמים, מה שלא מתאים לבן מזל אריה אשר מאד פעיל, חזק, נמרץ ועסוק מדי כדי לשים לב או לבזבז זמן להסתדר עם הבן/בת זוגו כמו שהוא היה רוצה. לכן, במקרה הזה אין התאמת מזלות טובה מספיק כדי שהקשר רומנטי יצליח.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל בתולה
יליד מזל סרטן יכול להרשים את בן מזל בתולה, במיוחד בגלל החוכמה וההיגיון שלו. והוא אוהב בית ומשפחה, מה שיכול לתת את הביטחון שבן מזל בתולה זקוק לו, את ההרגשה שהוא אהוב ביותר. אך לבן מזל סרטן יהיה קשה להתמודד עם הביקורות שיליד מזל בתולה מביא לו. אחד הבעיות הגדולות של בני שני המזלות היא שלשניהם איכפת הרבה מדי מכל דבר. לכל אחד יש נטייה “לחנוך” את השני עם הדאגות שלו ולכן, על פי הורוסקופ, מדובר על התאמת מזלות פחות מוצלחת.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל מאזניים
האסטרולוגים חושבים שאין התאמה בין מזלות אידיאלית במקרה הזה. למרות שיליד מזל מאזניים יודע תמיד מה שהבן זוגו רוצה, הוא משתעמם מהר מהשקט ושלווה שהבן מזל סרטן רוצה שיהיו בבית. אם בן מזל סרטן חושב שהוא יכול להרגיע את היליד מזל מאזניים, צפויה לו הפתעה פחות נעימה. אם בן מזל סרטן ינסה ליהנות מהחיים ולהרחיב את המעגל של החברים, יתכן שהקשר הרומנטי יצליח כי רק אז יליד מאזניים יהיה מאושר.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל עקרב
על פי אסטרולוגיה יש התאמת מזלות טובה מאד בין ילידי המזלות סרטן ועקרב. צפוי ביניהם יחס רומנטי חזק מאד לטווח ארוך. יליד מזל עקרב מוכן לתת את הנשמה ויקנא מאד אם יחשוד משהוא. אך בן מזל עקרב מכבד אותם ערכים ולא יבגוד אף פעם. ילידי מזל עקרב עובדים הרבה, גם בבית וגם מחוץ לבית ושמשפחה והאווירה הביתית הכי חשובות לו. בבית הוא נרגע ושוכח על כל הבעיות. יליד מזל עקרב מכבד אותו, דואג ומבין את הצרכים שלו. כמאת מכל בחינה, הזוגיות יכול להיות מושלמת.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל קשת
לבני שני המזלות יש תכונות כול לכך שונות כי רק אם הם מאוהבים מאד ומוכנים לוותר על דברים חשובים עבורם, הם יכולים להיות מאושרים ביחד. מבחינת אסטרולוגית, אין התאמה בין מזלות טובה במקרה הזה. יתכן קונפליקטים רציניים. יליד מזל קשת מעוניין לצאת ולבלות ויליד מזל סרטן חייב לצאת איתו במקום להישאר עצוב בבית, אם הוא רוצה שהקשר יעבוד. אם בן מזל סרטן ירצה להישאר בבית כדי לנוח או להירגע, כנראה שבן מזל קשת יצא לבד ויחפש את מישהו אחר.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל גדי
ילידי מזל גדי ידועים כקרייריסטים ושאפתנים אשר מדגישים את רוב הזמן לעבודה ופיתוח עצמי. מצד שני, בן מזל סרטן זקוק לתשומת לב מרבית ואם לא יקבל אותה יהיה מאד עצוב. על פי אסטרולוגיה, יכול להיות שיליד מזל גדי לא ישים לב אפילו כי הוא עסוק בלתכנן את המטרות העתידיות בקריירה. לכן, ליד בן מזל גדי, החיים לא יהיו פשוטים עבור בן מזל סרטן. רק אם הוא מוכן להתאמץ ולפתח בעצמו קריירה מוצלחת, ילידי שני המזלות יכולים להרגיש טוב ביחד.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל דלי
הורוסקופ צופה שבתחילת הקשר יכול להיות שיליד מזל דלי יעריך מאד את הבן מזל סרטן השקט ורגוע. אך בהמשך, הוא ינסה לשנות את הבן/בת זוגו. יליד מזל סרטן לא ממש מעוניין להשתנות, במיוחד אם לוחצים עליו. כול מאמץ  יתר יגרום לו להיות יותר סגור בתוך עצמו ולא לשתף פעולה בכלל. יש להם אופי שונה מדי וזה יכול לגרום להרבה חילופי דעות. במקרה הזה אין התאמת מזלות טובה. יליד מזל סרטן יצטרך לעשות הרבה מידי מאמצים כדי לשמור את הבן מזל דלי לידו.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל סרטן: התאמת מזלותמזל סרטן עם מזל דגים
על פי אסטרולוגיה, ילידי המזלות סרטן ודגים די דומים מהרבה בחינות. יש להם דמיון עשיר, התנהגות דומה, בני שני המזלות מאד אינסטינקטיביים, מה שמאפשר לשניהם להבים טוב מאד אחד את השני. שניהם זקוקים ליציבות סנטימנטאלית ובמהלך הקשר, בני שני המזלות יהיו מוכנים לעשות מאמצים רבים כדי להשיג את זה. האינסטינקט האימהי של יליד מזל סרטן יעזור לו כדי לטפל בבן זוגו מזל דגים כאשר הוא מדוכא או עצוב. במקרה הזה יש התאמת מזלות די טובה והזוגיות יכולה להצליח לאורך זמן.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור סרטן :
כדאי להיזהר מבני המזל דלי

attentionבן מזל דלי מעוניין להיות חופשי ועצמאי וסרטן חולם על יציבות. מזל דלי טיפוס רציונאלי. אפילו בקשר רומנטי הכי לוהט, הוא לא מאבד את הראש. יליד מזל סרטן פועל רוב הזמן לפי האינטואיציה, בלי לשקול כל צעד. ברור שמוטב לנסות למצוא בן/בת זוג יותר מתאים מבחינת האופי. אך אם זה קורה להתאהב במישהו לנולד במזל דלי, לא יהיה לכן קל לבנות קשר יציב. מומלץ להיות סבלני, להשתדל להבין אותו ואת המחשבות שלו. יכול להיות שתגלו עניין באופי המסתורי שלו. כדאי גם לבדוק מידי פעם את הורוסקופ יומי אשר יכול לספק מידע שימושי לגבי הקשר הרומנטי ביינכם. 

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *