web analytics
ראשי / מזל שור התאמת מזלות

מזל שור התאמת מזלות


דרגו את העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...
עמוד זה נצפה על ידי 23,016 גולשים
 

מזל שור: התאמת מזלותהתאמה בין מזלות מומלצת עבור מזל שור:
סרטן, בתולה, גדי, דגים

שור וסרטן הם שני סמלים שונים אשר משתלבים באופן מושלם. שור הוא סמל אדמה וסרטן סמל של מים. שניהם אוהבים בית, משפחה, יציבות, ביטחון כלכלי. כסף הוא נושא חשוב עבור שני המזלות.
אם שור אוהב לבזבז, מזל סרטן מודע שהוא חייב לעבוד הרבה כדי להרוויח ולספק חיים נוחים למשפחתו. בדרך כלל חסכן, בעל מזל סרטן מעדיף דברים יקרים ואיכותיים לטווח ארוך. שני המזלות יודעים לחסוך, להתקדם בחיים בסבלנות, צעד אחרי צעד, לאת אך בטוח. סרטן אשר זקוק לכסף מתחיל לחסוך. שור אשר זקוק לכסף יכול למוצא עבודה נוספת. העיקר שיש להם אותה מטרה, לבנות חיים משותפים טובים ויפים יותר. 

 

מזל טלה: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל טלה
בהתחלה, בני המזלות טלה ושור יכולים להיות זוג מושלם אך במשך הזמן, בן מזל שור, רגוע ומחושב יכול לשגע את היליד מזל טלה אשר מאד פעיל, משתעמם מהר ומעוניין לבלות. בן מזל טלה מעוניין לחפש חוויות חדשות, לעשות מהר כל מיני שינויים בחייו, מה שלא מתאים לבן מזל שור, אשר די שמרני, רציונאלי ולא אוהב למהר. לבני ששני המזלות יש אישיות שונה מדי והסיכוי להסתדר יפה הוא די נמוך. במקרה הזה, אין התאמת מזלות טובה.

מזל שור: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל שור
אסטרולוגיה צופה שבני זוג עם אותם תכונות יכולים להסתדר באופן סביר. החיים שלהם יכולים להיות מלאי בלגן או משעממים ביותר. האישה בת מזל שור יודעת היטב להתארגן מבחינת הכסף וזה יכול לעזור לה לזכות לכבוד. היא אוהבת לדאוג לבית, לארח, לטפל בילדים. הגבר בן מזל שור יעריך מאד את זה. הבעיה יכולה להיות קנאות. בני מזל שור ידועים כעקשנים וכל אחד חייב ללמוד להתגמש אם הוא רוצה לשמור על הקשר.

מזל תאומים: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל תאומים
על פי הורוסקופ, יליד מזל שור יכול להתלהב מאד כאשר פוגש בפעם הראשונה את הבן מזל תאומים. אך מומלץ לחשוב טוב מאד לפני שמתחילים את הקשר הרומנטי. ילידי מזל תאומים הם אנשים מעניינים ונחמדים אך יותר מעוניינים בחיים חברתיים מאשר בעבודות בית. אם בן מזל שור רוצה לשמור על קשר רומנטי לטווח ארוך עם יליד מזל תאומים, הוא יצטרך להתאמץ.  בן מזל תאומים זקוק לבן זוג עם מטרות דומות, לחבר אמיתי שיושב לצידו. 

מזל סרטן: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל סרטן
על פי התאמת מזלות מבחינת אסטרולוגית, ילידי מזלות שור וסרטן יכולים לבנות קשר רומנטי מצוין לטווח ארוך. בני שני המזלות אוהבים בית ומשפחה ומוכנים להתאמץ למען הצלחה משותפת, ילדים, בית. בן מזל סרטן נאמן ושקט, ולכן יליד מזל שור לא צריך לפחד שיהיה נבגד. יליד מזל שור יתמוך תמיד בבן זוגו, מה שיכול לעזור לבן מזל סטרן להצליח יותר מהר בקריירה ולספק רמת חיים טובה לבני משפחתו. בני שני המזלות יכולים לבנות קשר רומנטי מושלם.

מזל אריה: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל אריה
קל מאד שבן מזל שור יתאהב מבן מזל אריה. הוא מעריך מאד את הנדיבות, כוח, חום וסבלנות של יליד מזל אריה. מצד שני, יליד מזל אריה מעריך מאוד את היכולת של בן מזל שור להרוויח כסף. בגלל זה, על פי הורוסקופ, יכול להיות אהבה ממבט ראשון בין ילידי שני המזלות. אך במשך הזמן, אסטרולוגיה צופה שאין סיכוי גדול לקשר הרומנטי מאושר. בין שני המזלות אין התאמה אמוציונאלית. כל מריבה קטנה יכולה להפוך למשבר אמיתי אשר יהרוס את הקשר.

מזל בתולה: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל בתולה
על פי אסטרולוגיה, לא צפויים חילופי דעות משמעותיות בין ילידי המזלות שור ובתולה. לבני שני המזלות יש אופי מעשי, חשובות לוגי וכשרון יוצא דופן בתחום הפיננסי. בן מזל שור זקוק לתשומת לב ויליד מזל בתולה אוהב לדאוג. שניהם אוהבים בית, משפחה וילדים, זה החלק העיקרי של חייהם. לכן, אפשר להגיד שיש התאמת מזלות מצוינת בין ילידי המזלות שור ובתולה. אך לכל זוג צפויות גם בעיות. הנטייה של בן מזל בתולה להביא ביקורות יכול להציק מאד לבן מזל שור.

מזל מאזניים: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל מאזניים
הורוסקופ צופה שבני שני המזלות אוהבים את כל התחומי אומנויות, מה שיכול לקשר ביניהם היטב. אך  המצב רוח משתנה של יליד מזל מאזניים יכול לבלבל את היליד מזל שור, אשר מעוניין לתכנן את כל החיים. בדרך כלל, מי שנולד במזל מאזניים לא רוצה לקחת אחריות לטווח ארוך. האישה שור תרצה לידה גבר חרוץ, אשר אוהב לעבוד ולהרוויח כסף. יליד מזל מאזניים שונא את השגרה ויחפש תמיד מקום עבודה אתגרי, לא משנה כמה מתוגמל.

מזל עקרב: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל עקרב
על פי התאמת מזלות אסטרולוגית, אין סיכוי גדול להצלחה של הקשר הרומנטי בין ילידי המזלות שור ועקרב. בני שני המזלות מאד עקשניים ותקועים בדעות שלהם. רק מבחינת פיננסית לא צפויות חילופי דעות. הם מתייחסים ברצינות רבה לכל נושא קשור לכסף. כל אחד שתלטני וקנאי וזה רק יכול למשוך אותם אחד לשני כי כול אחד יבין יותר טוב את הרגשות של השני. האופי המציאותי של יליד שור יתנגש תמיד עם האופי האמוציונאלי של יליד מזל עקרב.

מזל קשת: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל קשת
אסטרולוגיה צופה שאין התאמה בין מזלות שור וקשת, לטווח ארוך. בני שני המזלות יכולים להיות חברים טובים אך כזוג צפויות להם בעיות בגלל האופי מאד שונה. יליד מזל שור מעוניין ביציבות ו ויליד מזל  קשת אוהב לעשות שינוים רבים במשך חייו, אוהב הרפתקאות וחוויות חדשות. כאשר בן מזל שור מסרב להצטרף, יליד מזל קשת ימצא מהר את מישהו אחר. הוא בקושי שם לב למאמצים שבן מזל שור עושה כדי להשיג רמת חיים טובה למשפחתו.

מזל גדי: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל גדי
לפי תחזית אסטרולוגית, יש התאמה בין מזלות שור וגדי. יכול להיות שבהתחלה, בן מזל שור לא רואה כמה יליד גדי חכם ושאפתן. אך הוא יראה ויעריך מאד את זה במהלך ההתפתחות הקשר. אם מבינים טוב מאד אחד את השני, את הרגשות, את הקשיים, לשניהם יש חוש הומור ולכן הם יכולים להרגיש מצוין ביחד. בני שני המזלות אוהבים יציבות בבית, להרגיש אהובים ובטוחים. כול אחד יודע להסתדר עם השני, לתת את כל התמיכה כדי שהקשר יצליח.

מזל דלי: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל דלי
התחום הכספי חשוב מאד עבור ילידי שני המזלות. אך בן מזל דלי רואה את העבודה לא כאמצעי קיום אלא כדרך לשפר את רמה אינטלקטואלי, להרחיב את הידע שלו. ולכן, יש לו נטייה לשנות את המקום העבודה, מה שיכול לקלקל את היציבות פיננסית שיליד מזל שור מעוניין שיהיה בחיים שלו.  בן מזל דלי מעריך ומכבד רק את האנשים ברמה מאד גבוה. הציפיות שלו מבן הזוג יכולות להיות מוגזמות ולעייף אותו, במיוחד כאשר מדובר על יליד מזל שור.

מזל דגים: התאמת מזלותמזל שור: התאמת מזלותמזל שור עם מזל דגים
על פי התאמת מזלות מבחינת אסטרולוגית, בן מזל דגים יכול להיות בן זוג סביר עבור יליד מזל שור. הוא מסתגל בקלות לדרישות שלו. אך ההתנהגות לא יציבה של הבן מזל דגים, אשר יכול לתכנן משהו ולעשות משהו אחר, מפריע מאד לבן מזל שור. בזמן שיליד מזל שור מחפש פטרונות פראקטיים לבעיות, יליד מזל דגים יכול להפתיע עם פטרונות לא קונבנציונאליים, פחות מקובלים. אך בסופו של דבר, אם יש ביניהם אהבה ויליד מזל שור לא ידרוש הרבה מדי מבן/בת זוגו מזל דגים, הקשר הרומנטי יכול להיות מוצלח.

 

התאמה בין מזלות לא מומלצת עבור שור:
כדאי להיזהר מבני המזל קשת

attentionמי שנולד במזל קשת אוהב להיות חופשי לקחת החלטות, לנסוע, לעשות ספורט אתגרי. לאומת זאת, שור אוהב חיים נוחים, שקטים ויציבים, בלי אירועים לא צפויים. שור מעדיף לתכנון, לפעול לפי מטרות שקבע לעצמו מראש, הוא נהנה להישאר בבית, לארוחה טובה, לראות סרט בטלוויזיה או לקראו ספר. אם בכל זאת התאהבתם בקשת, לא צריך לפחד מהאופי הליברטיני שלו. בדרך כלל מזל קשת גמיש ואם אתם מסוגלים לגרם לו לאהוב אתכם, הוא יתפשר כדי שהקשר ביניכם יעבוד כהלכה.

 

 

התאמת מזלות: איזה מזל מתאים ביותר לקשר רומנטי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *