web analytics
ראשי / אסטרולוגיה מוסלמית

אסטרולוגיה מוסלמית

אסטרולוגיה מוסלמיתבהתאם לאופי הקרבי של העם הערבי, אסטרולוגיה מוסלמית בנויה מסביב לסמלי כוח, כמו כלי נשק. גלגל המזלות הערבי משקף את החשיבות של הנשק, יעילותו בסוגים שונים של קרב. המזלות הקלאסיים שבהורוסקופ אירופאי הוחלפו בכלי נשק מחולקים לשלוש קטגוריות: כלי נשק קצרים – גרזן, סכין, פגיון ערבי וקרדום, בינוניים – מייס ברזל, מחבט לחימה, גרזן ושרשרת, וארוכים ועליונים –  חרב, קלע, קשת וחנית. אסטרולוגיה מוסלמית מתארת לא רק תכונות של הילידים אלא גם מסלולם החברתי והמקצועי.

 

 

 

מזל פגיון  
21.03 – 20.04
על פי אסטרולוגיה מוסלמית, בני מזל פגיון הם אנשים נלהבים, חיים את הרגע, אימפולסיביים וספונטאניים. הם חיים את המציאות בלי לחשוב הרבה מידי על תוצאות של מעשיהם. הם אנשים אינטואיטיביים ופשוטים, ישרים וחמים. אפשר לסמוך עליהם כי עבורם לא קיים שקר וצביעות. מתאים להם לעבוד באופן עצמאי.   
 
מזל מחבט לחימה
21.04 – 20.05
למרות שהם מיוצגים על ידי כלי נשק מסוכן, בני מזל מחבט הם אנשים פציפיסטים, שאוהבים שקט ושלווה. קל מאד לחיות ולעבוד איתם. עבורם חשובים דברים חומריים, כמו ביטחון כלכלי. הם אנשים שמתקדמים בחיים לאט אך בטוח כי הם סבלניים ומוכנים להתאמץ. הם מסוגלים לעבוד בכול מקצוע.
 
מזל מייס ברזל
21.05 – 20.06
מאד ידידותיים ונחמדים, בני מזל מייס ברזל אוהבים לשוחח על כול נושא שיספק את סקרנותם. הם אנשים רגועים שיכולים לשכנע. הם לא אוהבים שגרה ולכם הם יעשו את הכול כדי לא לעשות שינויים ולא להשתעמם. הסיכונים לא מפחידים אותם. הם אוהבים ללמוד ולהשתפר. הם מעדיפים ומצליחים במקצועות אינטלקטואליים.

מזל קרדום
21.06 – 20.07
מאד מושפעים מהחוויות בילדות, בני מזל קרדום הם אנשים רגישים ואימפולסיביים. אסטרולוגיה מוסלמית מתארת אותם כאנשים שנפגעים בקלות ולא שוכחם מהר. הם אנשים אינטואיטיביים, מלאי דמיון, שיכולים להצליח בחיים עם קצת תמיכה ומזל.  אם היה להם ילדות לא מאושרת, יהיה להם קשה להתגבר על זיכרונות.
 
מזל חרב
20.07 – 20.08
ילידי מזל חרב הם אנשים מלאי ביטחון עצמי, לוקחים סמכויות בלי לפחד, מרגישים טוב רק כאשר הם יכולים להחליט ולנהל. הם מנהיגים מלידה, מוערכים ואהובים. הם לא מרגישים בנוח כאשר מישהו נותן להם הוראות. הם אנשים נדיבים, ישרים ואמיצים שאפשר לסמוך עליהם. בעיניים עצומות.  

מזל סכין
21.08 – 20.09
אסטרולוגיה מוסלמית מתארת את בני מזל סכין כאנשים תמימים, סתגרנים, שלא סומכים על אף אחד. ישרים ואמיצים, את מצליחים להתגבר על הטעיות בזכות הנדיבות וגישה חמה ורגועה. הם אנשים פרקטיים וממושמעים, שיכולים להצליח במקצועות שדורשים דיוק ומיומנות כמו רפואה ופרא – רפואה.

 
מזל שרשרת
21.09 – 20.10
ילידי מזל שרשרת אוהבים צדק ומתגייסים וכול כוחותיהם למען זכויות האדם או מטרות הומניטאריות. הם אנשים שמרנים שמחפשים איזון חברתי ומשפחתי. כול שינוי יכול לטרטר אותם. אסטרולוגיה מוסלמית טוענת ש ברוב המקרים הם לא מסוגלים להחליט לבד, מהססים, חייבים להתייעץ וזה יכול להוביל אותם לכישלונות כואבים.

פגיון ערבי
21.10 – 20.11
בני מזל פגיון ערבי הם אנשים אימפולסיביים, בלתי צפויים, שלא מוכנים לקבל הוראות. הם לא עומדים על הבטחותיהם, פועלים לפי האינסטינקט של הרגע, אוהבים לקחת סיכונים וללכת בדרכים משלהם בלבד. הם יכולים להשתנות רק בזכות אהבה אמיתית או חינוך איכותי, שיכולים לעזור להם להפוך לאנשים הוגנים ואמינים.
.
מזל קשת
21.11 – 20.12
קשת הוא סמל של חופש תנועה כי זה סוג של נשק בעל רדיוס פעולה גדול. בני מזל קשת הם אנשים מאד חכמים שיודעים לפתור את הבעיות בטאקט ומיומנות. הם מסוגלים לעבוד קשה והרבה, מצליחים להתקדם בחיים אך זה לא מעוניין אותם במיוחד. כאשר הם מאוהבים, הם לא משקפים את זה ובדרך כלל הם אוהבים רק פעם אחד בחיים.

מזל חנית
21.12 – 20.01
על פי אסטרולוגיה מוסלמית, בני מזל חנית הם אנשים בררנים, שמעוניינים באיכות ולא בכמות. הם אנשים לא גמישים, עקשניים. אחרים יכולים לחשוב שהם אפילו סנוביים. לפעמים הם ביישנים ולכן מעדיפים להתרחק מחברים או אפילו בני המשפחה. הם אנשים ממושמעים, בעלי שליטה עצמית, מתמידים, שיצליחו לאט אך בטוח.
 
מזל קלע
19.01 – 20.02
בני מזל קלע הם אנשים יצירתיים, מלאי דמיון, שאוהבים חיים בוהמיים, לפעמים רחוק מהמציאות. אין להם ביטחון עצמי וגם לא שאיפות גדולות, כול מה שהם רוצים זה מצרכים בסיסים כמו קורות גג, אוכל ומשהו ללבוש. כאשר הם עובדים, הם מאורגנים ומסודרים היטב.
הם אנשים רומנטיים, אך לא תמיד הם מוכנים להתאמץ למען הזוגיות.
 
מזל גרזן
21.02 – 20.03
אסטרולוגיה מוסלמית אומרת שבני מזל גרזן הם אנשים אוהבים, שקטים, רגועים וגמישים. בדרך כלל, אין להם רצון ויוזמה, הם פועלים יותר לפי הרגשות. הם אנשים טובים, מוכנים תמיד לעזור לאחרים, אוהבים לתקשר ונהנים להיות ביחד עם החברים או בני המשפחה. הם אנשים אופטימיים, שמסתגלים בקלות.

[google1][facebook_like_button]


מידע נוסף בתחום אסטרולוגיה, הורוסקופ וגלגל המזלות שיכול לעניין אותך

הבתים האסטרולוגיים
הבתים האסטרולוגייםלגבי הבתים האסטרולוגיים נתפסו תיאורית אצל אנשים שהם לא ממש מומחים בתחום, באופן שונה ולא נכון. ישנם אנשים אשר מבינים שהאסטרולוגיה מחולקת לשתיים עשרה בתים – בדיוק כמו שהשמיים לטענתם מחולקים לשתיים עשר

 

מה אסטרולוגים אומרים על 2014
What astrologers sayהאסטרולוגים ופרפסיכולוגים הכי מפורסמים ברוסיה נפגשו בתאריך 24.03.2013 כדי לדון על תחזית אסטרולוגית לעתיד הקרוב ולטווח ארוך. התחזית המצמררת ביותר הייתה על תחילת מלחמה עולמית. האסטרולוג

 

אסטרולוגיה הודית על התאמת מזלות
אסטרולוגיה הודיתבשנים האחרונות האסטרולוגיה ההודית מתחילה לעניין יותר ויותר את המערב. יש משהו מיוחד שמעסיק את המיסטיקנים מכל הסוגים שרק אסטרולוגיה הודית יכולה להסביר. כאשר מדברים על התאמת מזלות כדאי ללמוד כמה דברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *